Anestezjolog Częstochowa

lekarz Grzegorz Zieliński

Anestezjolog, Neonatolog

WOJEWÓDZKI SZPITAL SPECJALISTYCZNY im. Najświętszej Maryi Panny

Częstochowa

Pan Doktor to złoty człowiek, a przede wszystkim lekarz, który uratował życie mojej córce.
Gdy tylko pojawia się choroba u mojej dziś 4 letniej córki zawsze udajemy się na wizytę do Pana Doktora.
Polecam z całego serca.

Polecam z całego serca.

Opinia dodana przez: KASIA

ulica Focha 69/71/21
42-217 Częstochowa

Genialny lekarz same plusy, wcześniej chodziłam z moim synkiem do dr. Krzysztofa Śmicha i chorował cały czas, obecnie widać dużą poprawę. Dziękuję doktorze.

lekarz Ryszard Grabałowski

Anestezjolog, Chirurg ogólny

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Lekarz z powołania.Wszystko wytłumaczy.Spokojny cierpliwy opanowany a co najlepsze wesoły i delikatny.Polecam wszystkim.Pozdrawiam

Opinia dodana przez: Przemysław

Częstochowa

Pani doktor nie powinna wykonywać usg piesri. Nie potrafi wykryć zmiany która ma 1cm, a pewnie była już 2 lata temu tylko mniejsza. Odradzam wszystkim kobietom, które zechcą leczyć się u tego lekarza.

Combi-Med" Sp.z o.o.
ulica Dekabrystów 17/19
42-200 Częstochowa

U b sedziwych osob. Ok 90 letnich wprowadza spiaczke farmakologiczna. Wykonuje tracheotomie wiedzac ze u takiej osoby rokowanie jest zadne przy niewydolnosci oddechowej. W jakim celu to robi

Nasza Przychodnia
ul. Wolności
Częstochowa

Nieuprzejmy lekarz, niepolecam , po jego znieczuleniu mam problemy z krtanią 2 lata po zabiegu, bez zadnej odpowiedzialnosci.

Opinia dodana przez: anonim

SULIGA