Anestezjolog Katowice

lekarz Maciej Wawrzyczek

Anestezjolog, Ginekolog położnik

Drozdów 84
40-530 Katowice

Doktora mojej mamie poleciła moja babcia, która była bardzo zadowolona. Mamę poprowadził przez zagrożoną ciążę młodszej siostry, która urodziła się wcześniakiem i ma się dobrze. Ja również już prawie od 2 lat jestem zapisana do Pana Doktora i nie narzekam. Wiadomo, że takie wizyty nie zawsze są łatwe, szczególnie dla młodych osób. Na szczęście Doktor potrafi odpowiedzieć na każde moje pytanie i na spokojnie wytłumaczyć problem. A ostatnio to nawet ...

dr n. med. Michał Daab

Górnoślaskie Centrum Zdrowia Dziecka
Katowice ul.medyków
Katowice

mój syn trafił pod opiekę Pana dr. Daaba 6 lat temu. Po ciężkim urazie, przeżył, wciąż w śpiączce.Dzięki lekarzowi przetrwałam i czuwam przy moim synku. Pan doktor pomógł mi, wytłumaczył stan syna w sposób najdelikatniejszy jaki można zrozpaczonej matce. Dziękuję z serca.
Niech Pan doktorze pozostanie takim człowiekiem dla dzieci i ich rodzin...
Opinia dodana przez: Beata

dr n. med. Eugeniusz Frączyk

im. Leszczyńskiego

Katowice

Wspaniały lekarz. Uprzejmy ale zarazem ciepły. Mówi prawdę ładnie opakowaną.
Wiecho.
Opinia dodana przez: Wiecho

lekarz Paweł Dubik

Anestezjolog

NZOZ MAWO - MED Sp z o.o.
ulica Ks. Siwka 3
40-306 Katowice

Chciałbym wyrazić moją głęboką wdzięczność Ordynatorowi i Personelowi Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala MSWiA w Katowicach i podziękować Ludziom, którzy w czasie mojego pobytu spowodowanego ciężkim przebiegiem COVID 19 otaczali mnie fachową pomocą połączoną z troską, życzliwością i wsparciem. Szczególne podziękowania kieruję do doktora Pawła Dubika za Jego profesjonalizm, zaangażowanie i głęboką wrażliwość na drugiego człowieka.
Marek Doktorowicz
Opinia dodana przez: Marek Doktorowicz

lekarz Ewa Kucewicz-Czech

ulica Zabłockiego 52/12
40-750 Katowice

Nie polecam
Pani profesor jest osobą pogardzajaca ludźmi a zwłaszcza jeżeli rodzina chorego próbuje uzyskać bardziej szczegółowe informacje o stan ie zdrowia pacjenta, zero empatii , zero rzetelnej informacji . Pani profesor codziennie powinna a zwłaszcza przed dyzurem w klinice posłuchać piosenki Czesława Niemena " Dziwny ten świat"
Opinia dodana przez: Grażyna

dr n. med. Ewa Uszok-Gaweł

Centralny Szpital Kliniczny

Katowice

Cudowna lekarka i cudowny człowiek. Wspiera na każdym kroku,jest ciepłą i serdeczną osobą a to nie często się zdarza w służbie zdrowia. Naprawdę polecam! Godna zaufania!
Opinia dodana przez: Klaudia
Najlepszy lekarz jakiego znam, bardzo ciepła, rodzinna osoba, z inteligentnej rodziny. Tej osobie mozna zaufac
Opinia dodana przez: Krystian

dr n. med. Mariusz Czechowski

Anestezjolog

Szpital Zakonu Bonifratrów pw. Aniołów Stróżów

Katowice

Lekarz z wlasciwym podejsciem do pacjenta i jego rodziny.

lekarz Dorota Seweryn-Kulawik

Anestezjolog

Szpital im. Stanisława Leszczyńskiego w Katowicach - AMBULATORYJNE ŚWIADCZENIA ZDROWOTNE
ul. Raciborska 26
40-074 Katowice

Znakomity lekarz o wysokiej kulturze osobistej .Empatia, życzliwość i zaangażowanie to tylko niektóre cechy Pani Doktor.To lekarz z powołaniem,czego teraz trudno doświadczyć.Profesjonalistks,dla której pacjent jest podmiotem sensu largo.
Opinia dodana przez: Boźena Cz- K

lekarz Stanisław Bajdel

Anestezjolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Specjalistyczny im. Prof. E. Michałowskiego
ulica Strzelecka 9
40-073 Katowice

Jestem wręcz zaskoczona serdecznością i troskliwością Pana Doktora. Mimo niedzieli i nagłego wezwania wizyta odbyła się natychmiast, otrzymałam trafną diagnozę i skuteczne leczenie. Mogę w pełni polecić innym osobom.
Opinia dodana przez: Teresa

Anestezjolodzy w Katowicach