dr n. med. Michał Daab

Anestezjolog

Bardzo dziękuję za uratowanie życia mojemu synowi Szymonowi za słowa wsparcia i otuchy w tej ciężkiej chwili jutro minie dwa lata od wypadku Szymon wrócił do zdrowia wszystkiego dobrego Panie Doktorze jest Pan Wspaniałym Człowiekiem

mój syn trafił pod opiekę Pana dr. Daaba 6 lat temu. Po ciężkim urazie, przeżył, wciąż w śpiączce.Dzięki lekarzowi przetrwałam i czuwam przy moim synku. Pan doktor pomógł mi, wytłumaczył stan syna w sposób najdelikatniejszy jaki można zrozpaczonej matce. Dziękuję z serca. Niech Pan doktorze pozostanie takim człowiekiem dla dzieci i ich rodzin...

Niech Pan doktorze pozostanie takim człowiekiem dla dzieci i ich rodzin...

Ostoja w ciężkich momentach jakie mają miejsce na OIOMie. Doskonały lekarz i dobry człowiek. Pomaga i wspiera.

Znakomity fachowiec, mądry, myślący, opanowany i przy tym serdeczny, wciąż poszerza swoją wiedzę. NIEZAWODNY !!! Jesteśmy Jego dłużnikami za każdy kolejny dzień życia naszej ukochanej córki. To już 6 LAT !!!

godny polecenia lekarz, uratował zycie mojej półrocznej córki, zrobił naprawde wszystko aby można było ja uratować, a na dodatek nie obiecywał cudów, tylko tłumaczył co może się wydarzyc, godny polecenia, lekarz z powołania.

wspaniały człowiek,dziękuje za uratowanie życia mojej córce.

wspaniały człowiek,dziękuje za uratowanie życia mojej córce.

Dziwię się,że jeszcze nie ma opini o dr.Daab.Czy żadne dziecko nie leżało naOITD w Katowicach-Ligocie.Dr.Daab jest lekarzem który analizuje chorobe danego dziecka prawie od "poczęcia",a dzieci które trafiaja po ciężkich urazach bada b.dokładnie nie zwracając uwagi na obciążenia kosztami finansowymi kliniki-i dzięki mu za to.Wszelkie badania analizuje szuka powiązań,żeby znaleść przyczynę choroby.Razem z dr.Stołtnym szukaja jak najlepszej metody leczenia.Jest to jeden z najlepszych anest.dziecięcych.Personel oddz.-pielęgnirki są b. wykwalifikoawne-naprawdę!Po prawie półrocznym pobycie naOITD zawdzięczamy życie naszego dziecka i nasze dr.Daabowi i Pielęgnirkom.POZDRAWIM