Anestezjolog Łódź

SP ZOZ MSW w Łodzi
ulica Północna 42
91-425 Łódź

Jeśli ból zabija cała Twoja radość życia - nie jesz, nie śpisz, tylko cierpisz, to trafiłeś na w właściwą osobę - ANIOŁA. Dziękuję Pani Doktor za pełne życie bez bólu kregoslupa
Opinia dodana przez: agnieszkay28

endoterapia

Łódź

bardzo sympatyczna pani doktor znieczulała mnie do zabiegu neurochirurgicznego bardzo kopetentna i zainteresowana zdrowiem równie po zabiegu

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Witam, jestem po operacji usunięcia tarczycy, miałam wole wieloguzkowe obojętne. Do operacji przygotowywała i usypiała mnie anestezjolog doktor Agata Józefowicz. Wspaniała, ciepła osoba, pełna empatii. Przed operacją, wszystko wyjaśniła, cierpliwie i w jasny sposób udzielała odpowiedzi na moje pytania i obawy.Właściwie mnie uspokoiła, gdyż strasznie się bałam samego znieczulenia i reakcji mojego organizmu na nie. W czasie operacji czuwała nad moim bezpieczeństwem. Po wybudzeniu czułam się naprawdę dobrze. P. doktor ...
Opinia dodana przez: Krystyna

Łódź

Pan Prof.Piotrowski to wspaniały człowiek.Dziękuję Mu z całego serca za uratowanie życia mojemu synkowi.Pan Profesor to prawdziwy Anioł na ziemi!DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE.Aneta

Instytut Stomatologii
Pomorska 251
93-646 Łódź

Miałam przyjemność z tym lekarzem przy zabiegu w królewskiej. Dr Zbigniew przygotowywał mnie do znieczulenia ogólnego i naprawdę jest bardzo dobrym specjalistą. Szczegółowy, dobrze przygotowany wywiad to zawsze podstawa przy takich zabiegach!
Opinia dodana przez: Jolanta

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów

Łódź

Wspaniała, mądra, rzetelna Pani Doktor. Mimo obaw przed znieczuleniem, czułam, że jestem w dobrych rękach. Gdy kiedyś będę ponownie znieczulana, chciałabym byc znów znieczulana przez tą samą Panią Doktor.

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Witam,
Szczęśliwa mama Natalki - po szczęśliwym znieczuleniu i pomyślnie zakończonym zabiegu usunięcia kamieni na woreczku metodą laparoskopii. Niby takie proste, niby wszystko na ten temat wiedziałam i w zasadzie przekonana byłam, że będzie dobrze. A jednak... Strach osiągnął wyżyny, gdy znalazłyśmy się w szpitalu, gdzie panowała "delikatna" dezinformacja, a wokół chore dzieci i w dodatku okazało się że zabieg przełożono. Udzieliła mi się dziwna nerwowość. I wtedy Pan Doktor ...
Opinia dodana przez: Renata

Czcibora 23
Łódź

super,sumiewnna całkowicie poświęca sie dla pacjentów

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Ten człowiek (bo lekarzem nie powinno się go nazywać) jest pozbawiony odruchów społecznych... Spędziłam 2 tygodnie w szpitalu z 3 tygodniowym dzidziusiem i wyszliśmy z niczym bez pomocy i fachowego pokierowania. Dziś minęło pół roku i dalej załatwiam to co Pan doktor mógł zrobić w ciągu tych 2 tygodni. Nie zrobił nic po mimo moich usilnych próźb... Interesuje go tylko jego własne ego i to co on uważa za stosowne. ...
Opinia dodana przez: Pani

Przychodnia okulistyczno-stomatologiczna
Wojska Polskiego 128/1
91-743 Łódź

jest orzecznikiem w zus .i wydaje opinie w chorobach psychicznych -żenada - jeśli tak leczy jak zna się na depresjach i próbach samobójczych pacjentów to --róbcie co chcecie---!!!!!!!! i stwierdza że taki pacjent może iść do pracy chociaż ona go doprowadziła do takiego stanu i do tej samej firmy !!!!!!! KOSMOS !!!!
Opinia dodana przez: paweł

Anestezjolodzy w Łodzi