Anestezjolog Łódź

lek. med. Anna Jończyk-Wierzbicka

Specjalista leczenia bólu, Anestezjolog

Gabinet Leczenia Bólu (Piątek 15-21:00)
Proletariacka 40/42 (ok. Castoramy ,Auchan, Aleja Jana Pawła II )

wizyta już od 50
Jeśli ból zabija cała Twoja radość życia - nie jesz, nie śpisz, tylko cierpisz, to trafiłeś na w właściwą osobę - ANIOŁA. Dziękuję Pani Doktor za pełne życie bez bólu kregoslupa
Opinia dodana przez: agnieszkay28

lek. med. Michał Wojdak

Anestezjolog

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centralny Szpital Kliniczny Instytut Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi
ulica Pomorska 251
92-213 Łódź

Pan Doktor to przede wszystkim wspaniały człowiek, który cudownie wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie w trudnym zawodzie lekarza. Jestem zachwycona jego zdolnościami, wiedzą, a także podejściem do pacjenta i jego bliskich. Otwarty, komunikatywny, empatyczny. Wzór do naśladowania. Dziękuję za wkład, a także zainteresowanie zdrowiem mojej Córki Lenki i życzę wszystkiego, co najlepsze dla Pana Doktora. Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Paweł Frieman

Anestezjolog, Pediatra

Zespół długoterminowej opieki domowej
Sienkiewicza 137/141
91-202 Łódź

Ten człowiek (bo lekarzem nie powinno się go nazywać) jest pozbawiony odruchów społecznych... Spędziłam 2 tygodnie w szpitalu z 3 tygodniowym dzidziusiem i wyszliśmy z niczym bez pomocy i fachowego pokierowania. Dziś minęło pół roku i dalej załatwiam to co Pan doktor mógł zrobić w ciągu tych 2 tygodni. Nie zrobił nic po mimo moich usilnych próźb... Interesuje go tylko jego własne ego i to co on uważa za stosowne. ...
Opinia dodana przez: Pani

dr n. med. Anna Kubicka-Czakowski

endoterapia

Łódź

bardzo sympatyczna pani doktor znieczulała mnie do zabiegu neurochirurgicznego bardzo kopetentna i zainteresowana zdrowiem równie po zabiegu

lekarz Bożena Szurmiej

Czcibora 23
Łódź

super,sumiewnna całkowicie poświęca sie dla pacjentów

lekarz Elżbieta Sygut

Ofiarna 4/8
93-380 Łódź

Opisuje ponizej szokujaca sytuacje ktora miala miejsce na oddziale intensywnej terapii 16 Kwietnia 2019 roku okolo godziny 11 rano:

Elzbieta Sygut, lekarz z oddzialu intensywnej terapii jest oficjalnie najbardziej ordynarnym i agresywnym lekarzem z jakim mialem (nie)przyjemnosc rozmawiac. Jako lekarz, probowalem dowiedziec sie prostych informacji o stanie bliskiego czlonka rodziny, a Dr. Sygut nie potrafila takich udzielic. Byla oburzona, gdy dowiedziala sie ze jestem lekarzem i co najgorsze ...
Opinia dodana przez: Wojciech Konczalik

lekarz Paweł Ziółkowski

Lekarz medycyny ratunkowej, Anestezjolog

Rzgowska 319/2
93-338 Łódź

Pan doktor jest najlepszym lekarzem na jakiego trafiłam, jest dokładny, czuły i nadzyczaj intiligenty. Z całego serca polecam Pana dr. Ziółkowskiego.
Opinia dodana przez: Paula

prof. Andrzej Piotrowski

Łódź

Pan Prof.Piotrowski to wspaniały człowiek.Dziękuję Mu z całego serca za uratowanie życia mojemu synkowi.Pan Profesor to prawdziwy Anioł na ziemi!DZIĘKUJĘ PANIE PROFESORZE.Aneta

lekarz Agata Józefowicz

Anestezjolog

Centrum Medyczne Bazarowa Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Spółki z o.o. "DELTA - IMPORT"
ulica Bazarowa 9
91-053 Łódź

Witam, jestem po operacji usunięcia tarczycy, miałam wole wieloguzkowe obojętne. Do operacji przygotowywała i usypiała mnie anestezjolog doktor Agata Józefowicz. Wspaniała, ciepła osoba, pełna empatii. Przed operacją, wszystko wyjaśniła, cierpliwie i w jasny sposób udzielała odpowiedzi na moje pytania i obawy.Właściwie mnie uspokoiła, gdyż strasznie się bałam samego znieczulenia i reakcji mojego organizmu na nie. W czasie operacji czuwała nad moim bezpieczeństwem. Po wybudzeniu czułam się naprawdę dobrze. P. doktor ...
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Beata Wojdak

Anestezjolog

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Wojskowej Akademii Medycznej - Centralny Szpital Weteranów

Łódź

Wspaniała, mądra, rzetelna Pani Doktor. Mimo obaw przed znieczuleniem, czułam, że jestem w dobrych rękach. Gdy kiedyś będę ponownie znieczulana, chciałabym byc znów znieczulana przez tą samą Panią Doktor.

Anestezjolodzy w Łodzi