lekarz Paweł Frieman

Anestezjolog, Pediatra

1,4
1,4
1,3

Ten człowiek (bo lekarzem nie powinno się go nazywać) jest pozbawiony odruchów społecznych... Spędziłam 2 tygodnie w szpitalu z 3 tygodniowym dzidziusiem i wyszliśmy z niczym bez pomocy i fachowego pokierowania. Dziś minęło pół roku i dalej załatwiam to co Pan doktor mógł zrobić w ciągu tych 2 tygodni. Nie zrobił nic po mimo moich usilnych próźb... Interesuje go tylko jego własne ego i to co on uważa za stosowne. Nie liczy się z nikim a na oddziale widocznie zauważalny jest mobbing... Mogłabym jeszcze dużo powiedzieć... Nie powinien zajmować się pacjentami dorosłymi a dziecka nie powierzę już nigdy w jego ręce... On nie ma ludzkich odruchów, są mu obce. KONOWAŁ i tyle

Polecam Rzeczowe podejście do córki. Trafiona diagnoza oraz dalsze pokierowanie do specjalisty łódzkiego.

Polecam
Rzeczowe podejście do córki.
Trafiona diagnoza oraz dalsze pokierowanie do specjalisty łódzkiego.

Ten Pan jest ordynatorem na oddziale dziecięcym w Radomsku. Uważajcie na tego człowieka. Nietrafiona diagnoza, ordynarny, chamski i butny. Dziecko przyjete na SOR z napadami ostrego kaszlu i bezdechu. Odlatywało i tracilo przytomnosc z powodu ciaglego kaszlu.Diagnoza lekarza :" F45.3 Zaburzenia wystepujace pod postacia somatyczna; zaburzenia wegetatywne wystepujace pod postacia somatyczna" . Ludzie... To jest smiech na sali. Z tym Panem jeszcze nie skończyłem. Jeszcze raz powtarzam. Uwazajcie na tego drania!!!

Rodzice !! Nie pozwólcie aby ten lekarz leczył wasze dzieci! Zła diagnoza . Leczył moje dziecko na zapalenie oskrzeli a miało 3 dniówke (goraczka, biegunka) osluchowo czysto bez kaszlu. Więc po co te antybiotyki dozylnie . Na szczęście posłuchalam przeczucia i wypisalam dziecko na własne żądanie. Uwazajnie naprawdę. Oby kiedys ten lekarz nie doprowadził do tragedii ...

Wredny cham , ciagle zaspany ,smierdzi od niego papierosami.w jego gabinecie czyli w pokoju ordynatora az ciemno od dymu .Ładuje w te biedne dzieci antybiotyki jeden za drugim .Swoja droga gdzie jest dyrekcja szpitala ze trzymaja takiego cymbola!!!!

Zaufanie do kompetencji - odczucie dla pacjenta bardzo słabe Poświęcony czas - ciągłe sapanie, zmęczenie, zażenowanie, że trzeba zająć się pacjentem Godny polecenie - zdecydowanie nie polecam Tłumaczenie choroby - była to diagnostyka przekaz ograniczony do niezbędnego minimum Kompleksowość podejścia - niezbędne minimum Uprzejmość - jest to zagadnienie obce dla tego Pana ** Specjalizacja - pediatra? - zdecydowanie nie nadaje się do zajmowania się dziećmi** Potwierdzam również błędy w wypisywaniu dokumentów Zostałem potraktowany jak intruz, na cześć lekarzy chip chip hura, zbyt mało zarabiają dajmy im jeszcze po 5 tyś ...

Zaufanie do kompetencji - odczucie dla pacjenta bardzo słabe
Godny polecenie - zdecydowanie nie polecam
Kompleksowość podejścia - niezbędne minimum
Uprzejmość - jest to zagadnienie obce dla tego Pana
Potwierdzam również błędy w wypisywaniu dokumentów
Zostałem potraktowany jak intruz, na cześć lekarzy chip chip hura, zbyt mało zarabiają dajmy im jeszcze po 5 tyś podwyżki

Straszny cham i prostak. Za grosz kultury osobistej. Może Pana doktora najdzie jakaś refleksja po przeczytaniu komentarzy na swój temat i wyciągnie jakieś wnioski, choć szczerze wątpię.

Straszny cham i prostak.
Za grosz kultury osobistej.

Zdecydowanie nie polecam, 0 empatii i zainteresowania. 2 godziny na izbie przyjęć, diagnoza dziwna, odesłanie dziecka do domu z bólem brzucha. W karcie informacyjnej napisane temperatura 36,6 tylko nikt dziecku jej nie zmierzył. Generalnie wszyscy robią łaskę, że pracują.

Tragedia. Straszny maruda, chwali się swoimi specjalizacjami na prawo i lewo, co to nie on, podczas wywiadu kiedy mówię jakie mam objawy wchodzi w słowo,nie słucha, jest przekonany o swojej bezbłędności i świetnosci, a na koniec stawia nietrafioną diagnozę, źle wypisuje receptę i zaleca dawkowanie jak dla dziecka. Omijać szerokim łukiem

Wczoraj byliśmy z dzieckiem na pogotowiu lekarz zalecił badania na jakąś kwasowość (a co to jest akumulator samochodowy).Dzisiaj rano byliśmy u lekarza rodzinnego ,który przepisał lek flumykon.Panie nie doktorze istnieje taki lek FLUMYKON!!