lekarz Paweł Frieman

1,5
1,5
1,2
1,3

Nie będę się rozpisywał. Widzę po innych opiniach, że pan doktor nic a nic się nie zmienił… dlatego tez taka właśnie ocena.

Wredny cham , ciagle zaspany ,smierdzi od niego papierosami.w jego gabinecie czyli w pokoju ordynatora az ciemno od dymu .Ładuje w te biedne dzieci antybiotyki jeden za drugim .Swoja droga gdzie jest dyrekcja szpitala ze trzymaja takiego cymbola!!!!

Straszny cham i prostak. Za grosz kultury osobistej. Może Pana doktora najdzie jakaś refleksja po przeczytaniu komentarzy na swój temat i wyciągnie jakieś wnioski, choć szczerze wątpię.

Straszny cham i prostak.
Za grosz kultury osobistej.

Wczoraj byliśmy z dzieckiem na pogotowiu lekarz zalecił badania na jakąś kwasowość (a co to jest akumulator samochodowy).Dzisiaj rano byliśmy u lekarza rodzinnego ,który przepisał lek flumykon.Panie nie doktorze istnieje taki lek FLUMYKON!!

Zdecydowanie nie polecam, 0 empatii i zainteresowania. 2 godziny na izbie przyjęć, diagnoza dziwna, odesłanie dziecka do domu z bólem brzucha. W karcie informacyjnej napisane temperatura 36,6 tylko nikt dziecku jej nie zmierzył. Generalnie wszyscy robią łaskę, że pracują.

Ten człowiek (bo lekarzem nie powinno się go nazywać) jest pozbawiony odruchów społecznych... Spędziłam 2 tygodnie w szpitalu z 3 tygodniowym dzidziusiem i wyszliśmy z niczym bez pomocy i fachowego pokierowania. Dziś minęło pół roku i dalej załatwiam to co Pan doktor mógł zrobić w ciągu tych 2 tygodni. Nie zrobił nic po mimo moich usilnych próźb... Interesuje go tylko jego własne ego i to co on uważa za stosowne. Nie liczy się z nikim a na oddziale widocznie zauważalny jest mobbing... Mogłabym jeszcze dużo powiedzieć... Nie powinien zajmować się pacjentami dorosłymi a dziecka nie powierzę już nigdy w jego ręce... On nie ma ludzkich odruchów, są mu obce. KONOWAŁ i tyle

Polecam Rzeczowe podejście do córki. Trafiona diagnoza oraz dalsze pokierowanie do specjalisty łódzkiego.

Polecam
Rzeczowe podejście do córki.
Trafiona diagnoza oraz dalsze pokierowanie do specjalisty łódzkiego.

Rodzice !! Nie pozwólcie aby ten lekarz leczył wasze dzieci! Zła diagnoza . Leczył moje dziecko na zapalenie oskrzeli a miało 3 dniówke (goraczka, biegunka) osluchowo czysto bez kaszlu. Więc po co te antybiotyki dozylnie . Na szczęście posłuchalam przeczucia i wypisalam dziecko na własne żądanie. Uwazajnie naprawdę. Oby kiedys ten lekarz nie doprowadził do tragedii ...

Nie Polecam! Lekarz nieprzystosowany do dzieci stawiający złe diagnozy. Skąd go wytrzasnęli? Z wykopalisk? Uważajcie!

Ten Pan jest ordynatorem na oddziale dziecięcym w Radomsku. Uważajcie na tego człowieka. Nietrafiona diagnoza, ordynarny, chamski i butny. Dziecko przyjete na SOR z napadami ostrego kaszlu i bezdechu. Odlatywało i tracilo przytomnosc z powodu ciaglego kaszlu.Diagnoza lekarza :" F45.3 Zaburzenia wystepujace pod postacia somatyczna; zaburzenia wegetatywne wystepujace pod postacia somatyczna" . Ludzie... To jest smiech na sali. Z tym Panem jeszcze nie skończyłem. Jeszcze raz powtarzam. Uwazajcie na tego drania!!!