lekarz Paweł Frieman

1,5
1,5
1,2
1,3

Zero jak dla mnie i tyle.szkoda się rozpisywaćna jego temat ,nie ryzykuj zdrowia dziecka ,nie polecam.

Zaufanie do kompetencji - odczucie dla pacjenta bardzo słabe Poświęcony czas - ciągłe sapanie, zmęczenie, zażenowanie, że trzeba zająć się pacjentem Godny polecenie - zdecydowanie nie polecam Tłumaczenie choroby - była to diagnostyka przekaz ograniczony do niezbędnego minimum Kompleksowość podejścia - niezbędne minimum Uprzejmość - jest to zagadnienie obce dla tego Pana ** Specjalizacja - pediatra? - zdecydowanie nie nadaje się do zajmowania się dziećmi** Potwierdzam również błędy w wypisywaniu dokumentów Zostałem potraktowany jak intruz, na cześć lekarzy chip chip hura, zbyt mało zarabiają dajmy im jeszcze po 5 tyś ...

Zaufanie do kompetencji - odczucie dla pacjenta bardzo słabe
Godny polecenie - zdecydowanie nie polecam
Kompleksowość podejścia - niezbędne minimum
Uprzejmość - jest to zagadnienie obce dla tego Pana
Potwierdzam również błędy w wypisywaniu dokumentów
Zostałem potraktowany jak intruz, na cześć lekarzy chip chip hura, zbyt mało zarabiają dajmy im jeszcze po 5 tyś podwyżki

Tragedia. Straszny maruda, chwali się swoimi specjalizacjami na prawo i lewo, co to nie on, podczas wywiadu kiedy mówię jakie mam objawy wchodzi w słowo,nie słucha, jest przekonany o swojej bezbłędności i świetnosci, a na koniec stawia nietrafioną diagnozę, źle wypisuje receptę i zaleca dawkowanie jak dla dziecka. Omijać szerokim łukiem