Anestezjolog Ruda Śląska

Ruda Śląska

Pani doktor prowadzi również poradnię przeciwbólową. Skorzystałam z 10 zabiegów w ciężkiej neuralgii po półpaścu. Już po kilku bóle zaczęły ustępować. Pani doktor w leczeniu akupunkturą jest niezawodna, przy czym uprzejma i wrażliwa na cierpienie pacjentów.

Opinia dodana przez: Ula

Przychodnia Rejonowa Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Ryszarda Siekiela 13
41-705 Ruda Śląska

Przemiła i ciepła pani doktor z bardzo duzym doswiadczeniem. Chodzilam do niej z pierwszym, drugim i trzecim dzieckiem a wczesniej chodzila do niej moja mama i dzieki niej jestem na swiecie. Masz jakikolwiek problem to też przez telefon wyjasni i ci pomoze.

Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Janusz Maczuch

Anestezjolog, Chirurg ogólny

NZOZ Ośrodek Pielęgniarstwa Pomoc w Zdrowiu i w Chorobie" Sp. z o.o. stacjonarne, całodobowe, domowe świadczenia zdrowotne
1 Maja 288
41-710 Ruda Śląska

"Lekarz" odmówił przyjęcia osoby na wózku z ciężkim stanie, tłumacząc się rejonizacją. Nie zbadał chorego i od razu założył, że przyjechał z wrzodami na nodze. Chory wymagał natychmiastowej pomocy ze względu na postępującą miażdżycę nogi. Unikać tego Pana biurokraty, nie polecam! Nadmienię iż,chory po wypadku był leczony w Szpitalu Specjalistycznym nr 5 im. św. Barbary od wielu lat, dlatego skierowanie z ww schorzeniem zostało analogicznie skierowane do tegoż szpitala. Pan jednak zasłonił się tym, że nie to województwo i chorego nie przyjmie . Mam nadzieje, że przeczyta to Pan i się zastanowi poważnie nad sobą i czy się Pan nadaje na to stanowisko, na którym należy pomagać chorym. Mamy Pana podpis o odmowie przyjęcia, nic tylko do telewizji wysłać.

Opinia dodana przez: Anna

Ruda Śląska

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2

ulica Lipa 5
41-703 Ruda Śląska

Szpital Miejski w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. (Godula)
Wincentego Lipa 2