Filtruj terminy

Lekarze Anestezjolog Świętochłowice

- 12
Najlepszy anestezjolog na świecie:*** Dziękuję Panu bardzo za opiekę, za zainteresowanie, za rozmowę po badaniu... Przy Pana obecności czułam się w 100% bezpiecznie. Pozdrawiam serdecznie (pacjentka z Gastro-Med w dn. 28.07).
Polecam panią Jadwigę. Przyjmuje w Świętochłowicach ul. Korfantego. Przyszłam z 4 ciąża najbardziej zagrożona gdzie na początku moja ciąża była prowadzona przez innego ginekologa i zmiana była najbardziej na plus. O co zapytałam miałam odpowiedź, na pierwszej wizycie skierowania na krew itp. Skierowanie na usg i ustalony odrazu termin na cc. Bardzo polecam. Bardzo miła i uprzejma pani.
Opinia dodana przez: Daria

lekarz Janusz Maczuch

Chirurg ogólny, Anestezjolog

Nie wiem czym kierowali się poprzednicy piszący tak niepochlebne opinie. Ja byłem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana doktora Maczucha oraz całego personelu. Miałem przeprowadzony zabieg usunięcia żylaków i podczas moich czterokrotnych wizyt zawsze spotykałem się z miłą atmosferą, sterylną czystością oraz co najważniejsze pozytywnym efektem przeprowadzonego zabiegu. Polecam bez wahania.
Opinia dodana przez: Jacek