lekarz Aneta Adamczyk-Eibach

Świetna atmosfera! Polecam każdemu ze względu na komfort leczenia zębów. Miałem wrażenie jakbym był w zupełnie innym miejscu, niż gabinet stomatologiczny!

Musiałem po raz pierwszy usunąć ząb. Miałem pewne obawy, ale niepotrzebnie, zabieg był szybki, bezbolesny, a wszystko pięknie się zagoiło.

Miła, bardzo ciepła, cierpliwie tłumaczy wszystkie aspekty leczenia. Widać, że lubi swój zawód. Nowoczesny, świetnie wyposażony gabinet. Polecam!

Bardzo rzetelne i ludzkie podejście do pacjenta, takich lekarzy teraz ze świeczką szukać, gdyby nie Pani doktor straciłbym zęba po nieudanym poprzednim leczeniu.

Super miła i rzeczowa Pani doktor. Byłam już na kilku wizytach i na każdej jest wesoła i przyjazna atmosfera. Pani Doktor wysłuchuje i podpytuje czy z zębami jest wszystko dobrze czy może coś nie boli dodatkowego. Jestem bardzo zadowolona z każdej wizyty i na pewno to będzie stomatolog mojego pierwszego kontaktu z jakimkolwiek problemem, ponieważ wiem, że Pani Doktor pomoże, doradzi i ewentualnie wskaże do kogo warto iść w innym ...

Nie polecam! Od lat chodzę do Pani dr. Na początku jej zależało na jakości robienia ząbków itd. Teraz byle by szybko i jak najwięcej. Zrobiłam kilka zębów naraz które za 2 miesiące się rozsypały. Poprosiłam o zrobienie jedynki bo się ukruszył, gdzie Pani dr powiedziała, że nie trzeba. Ząb się cały złamał. Moja siostra która była zaraz po mnie na wizycie wyszła od Pani dr i bolał ją robiony ząb. Okazało się, że jest tam dziura a ząb u innego dentysty do wyrwania. Więcej tam nie pójdę!

Doskonaly specjalista Naprawia bledy po pseudo dentystach Polecam wszystkim Lekarz godny zaufania kompetentny Wie co robi

Rzadko kiedy wystawiam opinie na temat lekarzy. Jestem jednak tak pozytywnie zaskoczona wizytą u Pani doktor, że postanowiłam polecić ją każdemu. Miałem bardzo duże problemy i odwiedziłem wielu stomatologów. Każdy z nich mówił mi co innego, przez co straciłem mnóstwo cennego czasu i oczywiście pieniędzy. Kiedy trafiłem do Pani Agnieszki od razu zdiagnozowała problem oraz rozpoczęła leczenie. Jestem po zabiegu i jestem w pełni zadowolona. Nie ucierpiałem ani ja, ani mój uśmiech, ani mój portfel. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie i poświęca tyle czasu ile dany pacjent potrzebuje. Jeżeli ktoś boi się dentysty, chce szybkiej i dobrej diagnozy oraz lekarza, który przy swoich kompetencjach jest prze-uprzejmy - bardzo mocno polecam Panią Anetę!!! Nie wyobrażam sobie, żeby odwiedzać teraz jakiegoś innego stomatologa.

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Anety! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziękuję za super porady

Pani doktor chamska byłam z córką miała ubytek w zębie mlecznym jak to dziecko bało się znieczulenia. powiedziała że albo otwiera buzi ę albo do domu .Nie dojrzę że przyszłam do niej prywatnie to zachowanie jej daje dużo do myślenia założyła trutkę a po dniu wyleciała