lekarz Aneta Adamczyk-Eibach

Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości świadczonych usług, jak również z niezwykle trafnych diagnoz. Nie wyobrażam sobie lepszego lekarza stomatologa, ciężko nie zachwalić świadczeń wykonywanych przez Panią Anetę Adamczyk Eibach

REWELACJA! Po wizycie u Pani Ilony nie boję się już dentysty! Miła, sympatyczna. Pyta czy nie boli. Wrażliwa na pacjenta. Polecam serdecznie wszystkim którzy boją się dentysty a chcą przestać się bać:) no i oczywiście chcą mieć zdrowe zęby, bo Pani doktor robi to lepiej niż zawodowo!

Bardzo miła i kompetentna Pani! Leczę u niej próchnicę u syna. Wszystko przebiega bez zastrzeżeń. Pani Aneta ma bardzo dobry kontakt z dziećmi. Polecam!!!!!

Nie polecam, czyszczenie zębów i leczenie ubytku zrobione na szybko i jak bądź, przy tym za dość duże pieniądze, porównywalne do cen usług w dużych miastach.

Strasznie bałam się usuwania zębów po przykrej przygodzie ze stomatologiem.Dzięki pani doktor mogę usuwać zęby bez strachu.Bardzo miła,dokładnie tłumaczy kolejność wykonywanych czynności.Dziękuję bardzo i polecam.

Polecam szczególnie osobom, które boją się leczenia dentystycznego. Doktor bardzo dobrze znieczula i tylko dzięki jej pracy i zaangażowaniu moje zęby nie tylko są zdrowe, ale przede wszystkim ładne.Naprawdę polecam!

Niezwykle życzliwa i ciepła osoba. Profesjonalna, miła i rzeczowa. Bardzo sympatyczna i delikatna. Z cierpliwością tłumaczy wszystkie wykonywane czynności. W końcu ktoś zainteresował się moją pogłębiającą się paradontozą i podjął odpowiednie leczenie. Bardzo dziękuję i każdemu polecam!

Polecam Panią Anetę! Córcia przestała się bać dentysty i z niecierpliwością czeka na kolejną wizytę. Profesjonalizm, uprzejmość i fantastyczne podejście do maluchów (i nie tylko).

Proste leczenie kanałowe. miało być niby ok. dziś mam zgorzel pod zębem i wszystko do poprawki.

Tragedia! Nie polecam nikomu tego stomatologa- bynajmniej jeśli chodzi o usuwanie zębów! ja po usunięciu strasznie się nacierpiałam, 2 miesiące płakałam z bólu, zębodół nie chciał się goić- poszłam do innego dentysty i co się okazało??? w jamie zostały kawałki korzeni. TRAGEDIA!!!! NIKOMU BYM JEJ NIE POLECIŁA NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI!!!!!