lekarz Aneta Gielnik-Piotrowska

Psychiatra

3,4
3,7

Nieprzyjemna i arogancka osoba. Brak zaangażowania, lekceważenie pacenta, krytykowanie. Terapia nijak ma się do tego co Pani doktor reklamuje, nie prowadzi psychoterapii, w przypadku uzależnień ocenia pacjenta słowami typu "ćpanie". Odbiera telefony podczas spotkania, które szybko kończy wystawiająć recepty z błędami. Nie przejawia zainteresowania wypowiedziami, nie zadaje pytań.

Tak naprawdę byłam tylko na kilku wizytach. Jeśli chodzi o dobór leków byłam bardzo zadowolona - delikatne, dobrze dobrane, skuteczne. Psychoterapia też mi pomagała, ale uważam, że wizyty były czasem zbyt krótkie... a kosztowały aż 120 zł. Nieraz wizyta trwała ledwo 40 minut.

Polecam z czystym sumieniem. Pani Aneta pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji.

Polecam z czystym sumieniem. Pani Aneta pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji.

Jestem pacjentką od 13.lat.Co nie oznacza,że nie jestem wyleczona.Pani doktor jest osobą konkretną i trafnie ocenia stan chorego.Trzeba chcieć się leczyć a nie oczekiwać ,,czarowania'' jedyny lekarz,któremu ufam.Polecam.

Lekarka z powołania. Pomogła mi wyleczyć się z silnej depresji, jest wnikliwa, wyrozumiała i godna zaufania. Z czystym sercem gorąco polecam.

Wspaniała lekarka, uważnie słucha, pomaga znaleźć przyczynę złego samopoczucia, nie tylko łagodzić skutki za pomocą leków.

Tak powinien leczyć psychiatra. Spokój i kompetencja Pani doktor są godne polecenia. Postawiła mnie na nogi i nadała nowy wymiar mojemu życiu. Dziękuję, Pani Doktor. AK.

Bardzo chętnie bierze duże pieniądze za wręcz aroganckie podejście do pacjenta. Totalny brak profesjonalizmu w podejsciu do pacjenta. Kompetencje zapewne ma po tylu latach pracy, ale jest po prostu bez podstawowych zasad wychowania. Nie reprezentuje żadnej klasy z sobą. Szczerze odradzam !

jestem pacjentką od roku, Pani Piotrowska pomogła mi wyjść z ciężkiej depresji, bardzo poważnie traktuje pacjentów, jest uprzejma i jak najbardziej kompetentna, LEKARZ Z POWOŁANIA

bardzo serdeczna osoba a jednoczesnie kompetentna lekarka, czuc ze wie co robi, metody wzbudzaja zaufanie, pelnia spokoju, przyjemny gabinet zapewniajacy komfort rozmowy