mgr Aneta Łańcuchowska

Dietetyk

To jest moja pierwsza opinia jaką wystawiam w internecie. Jestem zadowolona z odchudzania u Pani Anety. - 23 kg, to chyba powód do dumy!? Dziękuję!!!

Nie wierzyłam, że zmiana diety może tak poprawić moje wyniki, cholesterol, cukier itd… Pani Aneta zdziałała cuda. Dieta pyszna i różnorodna. Polecam usługi Pani Anety. To najlepszy dietetyk pod słońcem.

Mam zespół jelita drażliwego i dopiero teraz uzyskałam odpowiednią poradę i, co najważniejsze, prawidłową dietę. Lubię sobie dobrze zjeść, a myślałam, że dieta będzie ble. Nic z tych rzeczy! Dieta jest pełna cudownych dań, które sama szybko i łatwo przyrządzam! Chyba sama muszę sobie pogratulować wyboru dietetyka:)

Jestem bardzo zadowolona z efektów u Pani Anety. Kilka nieudanych podejść do różnych dietetyków i teraz wreszcie się udało! Polecam wszystkim, którzy lubią dobrze zjeść i nie tyć:) Dieta jest bardzo smaczna i skuteczna.

Wspaniała Pani dietetyk, polecam wszystkim seniorom. Pani Aneta potrafi słuchać, a to jest dla mnie najważniejsze. Dostałam dietę w pełni uwzględniającą moje preferencję kulinarne, umiejętności i styl życia! 10/10

Wciąż poszukujesz "Dietetyk Warszawa"?

Centrum Medyczne Treningu Osobistego i Dietetyki EGO dr n. med. Anna Lewitt
Al. W.Witosa 31