<strong>
Pani Aneta Sokołowska jest także terapeutą zaburzeń seksualnych.
</strong>

<strong>
Pani Aneta Sokołowska jest także terapeutą zaburzeń seksualnych.
</strong>
<br/>

zero podejścia do dzieci. Także zero miejsca do pracy rozczarowana jestem faktem że z gabinetu słychać rozmowy aż na korytarzu …

Mogę szczerze potwierdzić pozytywne opinie. Miła, pełna zrozumienia atmosfera. Pani psycholog w zrozumiały i dokładny sposób wyjaśniła mi sedno moich problemów. Z entuzjazmem pracuję nad swoim rozwojem.

Pani Psycholog ma dar przekazywania pozytywnej energii i jestem jej bardzo wdzięczna za pomoc. Dużo skorzystałam i czuję, że moje życie idzie w dobrym kierunku. Polecma

Pani Psycholog to profesjonalistka. W krótkim czasie udało nam się dojść do źródła moich problemów dzięki czemu nastąpiły ważne zmiany w moim myśleniu i działaniu. Dodatkowo zawsze pomocna w nagłych sytuacjach. Polecam całym sercem.

Pani Aneta w profesjonalny sposób i bardzo efektywnie pomogła mi przejść przez bardzo trudny moment w życiu. Jej wskazówki sprawiły, że odnalazłam w sobie właściwą mi zazwyczaj siłę i energię. Dziękuję 😀

Bardzo kompetentna Pani Psycholog, trafnie zdiagnozowała mój stan i wskazała właściwe zalecenia. Przy tym ciepły, empatyczny człowiek. Godna polecenia.

Po pierwszej wizycie byłem bardzo zmotywowany do dalszej pracy. Pani psycholog jest wspaniałym specjalistą z ogromną wiedzą, otwiera oczy na wiele spraw i daje cenne wskazówki. Bardzo dziękuję i polecam.

Doświadczenie, profesjonalizm, fachowe podjęcie. Wspaniały psycholog. Mogę z czystym sumieniem polecić panią Anetę.

Pani psycholog Aneta Sokołowska jest wyjątkową osobą, która do każdego problemu nawet z pozoru błahego, podchodzi z serdecznością i wyrozumiałością. Podczas zakrętów życiowych pomogła mi bardzo i mógłbym ją z całego serca polecić wszystkim ludziom borykającymi się z problemami natury psychicznej.

Bardzo kompetentna i empatyczna osoba. Już pierwsza wizyta przyniosła mi ogromną ulgę i dała motywację do dalszej pracy.