lek. dent. Aneta Świgoń

2,7

Jeśli chcecie sobie zniszczyć zęby to polecam. Nigdy nie miałam większych problemów, poszłam, bo czułam ból przy jedzeniu i dostałam taką plombę że 2 tygodnie po nadal boli mnie szczęka :) prawdopodobnie mam na zawsze zniszczony zgryz a nie stać mnie na prywatne wizyty. tak o to wyglada leczenie na nfz w tym kraju ;)

Unikajcie jak ognia. Koszmar, ból podczas leczenia nie do zniesienia, znieczulenie rozlane na całe usta.

Tragedia, doktor kompletnie nieprofesjonalna, nie potrafi posługiwać się sprzętem medycznym, niesterylne narzędzia, bolesny i źle wykonany zabieg.