lekarz Aneta Szczap

Internista, Lekarz rodzinny

1,8
1,3

Podzielam opinię poprzedników.Brak empatii ,zrozumienia pacjenta, arogancja lekarz który nie leczy lecz obraża pacjenta.Po wizycie u pani doktor można stracić zaufanie do naszej służby zdrowia.

Pani doktor męczy się "lecząc "ludzi. Jest bardzo zarozumiałą osobą. Nie polecam absolutnie. Pierwszy raz przez 50 lat życia spotkałam sie z takim lekarzem.

Pani Szczap jest zarozumiała, niepomocna i nieuprzejma. Pani po oględzinch wzruszyła rękoma zapytała " no i co ja tu moge zrobic co by pani chciala" to lekarz chorego pyta co by chciał? Najgorsza wizyta na jakiej byłam.

Pani Szczap jest zarozumiała, niepomocna i nieuprzejma.
Najgorsza wizyta na jakiej byłam.

Okropna lekarka zarozumiała, niemiła w mim przypadku to bardzo kiepski lekarz. Jestem załamana, że ponownie będzie w Med-alko.