Internista Konin

lekarz Cezary Kiser

PCK 13
62-500 Konin

Na wizycie spotkałam się z kompetencją, kulturą oraz z rzeczowością Pana doktora. Byłam pierwszy raz w Jego gabinecie i wyszłam rzeczowo poinformowana. Bardzo dziękuję i polecam.

lekarz Sławomir Kielek

Internista, Gastroenterolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

Opinie wyżej są napisane albo przez członków rodziny pana Kielka albo po prostu opłacone. Istnieje jeszcze trzecia możliwość. Jest w Polsce dwóch Sławomirów Kielków, obydwoje są gastrologami i przyjmują w Koninie. Ale to mniej prawdopodobne niż trafienie szóstki w totka. Z racji swoich problemów zdrowotnych odwiedzam wielu lekarzy ale na tak nieprzyjemnego, niekompetentnego i gburowatego człowieka jeszcze chyba nie trafiłem. Wykonywał mi zabieg kolonoskopii i przy niedokładnym skręcie endoskopem (do ...
Opinia dodana przez: Maciej
Prawdziwy lekarz. Pierwszy raz w zyciu spotkalam sie z tak pomocną osobą. Dzisiaj ciężko o takiego lekarza, ktory pozostawia pacjenta pod swoja obserwacją do momentu konkretnej diagnozy. Bardzo dziekuje i polecam w 100%.
Opinia dodana przez: R.

Zofia Duchniewska

62-510 Konin

Dziekuje pani doktor za wizyte,,jest to lekarz z powolania,,mila przyjemna,,czulam sie w gabinecie tej pani doktor jak u mamy<<wszystko mi wytlumaczyla,,polecam pania doktor Duchniewska,,dziekuje Renata Jakubowska

lekarz Ewa Kotlińska

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ulica Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
62-510 Konin

Ta pani to specjalista chorób wewnętrznych - a krótko mówiąc doprowadziła by do mojej śmierci z powodu braku kompetencji i arogancji.
Po krótkiej wizycie na tzw. Pomocy doraźnej w Szpitalu, oraz przerwaniu jej drzemki - ta pani w 4 min. osłuchania oraz wywiadu odesłała mnie do domu z : zapaleniem płuc wraz z płynem w opłucnej, uszkodzoną wątrobą, nerkami i krótko pisząc - w stanie sepsy...
To była sobota. Do ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Zygmunt Miastkowski

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Mogę polecić tego lekarza pomógł mojej teściowej
Miły, wszystko wytłumaczy wyrozumiały do starszych osób.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Tomasz Święcicki

WSZ

62-500 Konin

Do pana doktora dostałem się po prawie rocznym oczekiwaniu w kolejce na NFZ. Szanowny pan doktor po osłuchaniu mnie zlecił wykonanie holtera i echo serca za kolejne pół roku z zaleceniem - gdyby coś się działo - proszę wołać pogotowie. Żadnych leków, wskazówek itp. chociaż mam arytmię i chorobę niedokrwienną. Czy mi pomógł ? osądźcie sami.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Danuta Flisiak-Matynia

Internista, Hematolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

Pacjentów - ludzi chorych traktuje po chamsku. Danuta Flisiak - Matynia powinna być poddana badaniom psychiatrycznym, bo nie powinna zachowywać się po chamsku wobec ludzi chorych.

lekarz Maria Szafrańska

ul. Górnicza 3/12
62-510 Konin

Zdecydowanie nie polecam! Brak kompetencji, który grozi pogorszeniem zdrowia pacjenta. W czasie karmienia miałam zapalenie piersi, pani dr Szafrańska odesłała mnie do domu. Szczęśliwie tego samego wieczoru udało mi się zapisać na wizytę prywatną do ginekologa - otrzymałam antybiotyki i byłam o krok od ropnia....
Opinia dodana przez: G.

lekarz Bożena Depińska-Gontarczyk

Konin
62-500 Konin

Pani doktor to skarb!!! zawsze z myślą o pacjencie, wszystko tłumaczy, w moim przypadku zawsze pada dobra i trafna diagnoza co oczywiście daje skuteczne leczenie.wszystkim polecam

Interniści w Koninie