Lekarze Internista Konin

Pan doktor jest wspaniałym lekarzem. Ogromne kompetencje i wiedza. Pełen profesjonalizm. Super diagnostyk. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Bardzo polecam Pana doktora.
Opinia dodana przez: Mariola
Pani doktor to skarb!!! zawsze z myślą o pacjencie, wszystko tłumaczy, w moim przypadku zawsze pada dobra i trafna diagnoza co oczywiście daje skuteczne leczenie.wszystkim polecam

lekarz Maria Bidzińska

NS ZOZ "Chiron"
ulica Goździkowa 2
62-510 Konin

Bardzo mądra i kompetentna pani doktor. Rozmowa z panią doktor to niesamowite doświadczenie. Pacjent czuje się rozumiany, spokojny, może liczyć na pomoc i poradę. W dzisiejszych czasach to bardzo rzadkie, niestety. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo dziękuję pani doktor za rozmowę, która ma dla mnie ogromne znaczenie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Małgorzata Nienartowicz

Komunalne Centrum Medycyny "KCMP" Sp. z o.o.
ulica Sosnowa 4
62-510 Konin

Lekarz, który poważnie traktuje każdego pacjenta i jego kłopoty ze zdrowiem.Nigdy nie działa w pośpiechu co jest konieczne na dokładny wywiad i diagnozę. Trzeba mieć ogromne szczęście, żeby umówić się na wizytę w przychodni do Pani Doktor.

lekarz Magdalena Przybycin - Cybula

NS ZOZ "Chiron"
ulica Goździkowa 2
62-510 Konin

Rzadko spotyka się tak miłego i zainteresowanego pacjentem lekarza. Mój mąż był chory prawie dwa tygodnie, antybiotyki nie pomagały, coraz bardziej duszący kaszel, mąż słabł w oczach, test na covid negatywny. Pani doktor sama, bez umowionej teleporady, dzwoniła i pytała czy jest mu lepiej, ostatecznie kazała zawieźć męża do szpitala. Zdiagnozowano zapalenie płuc, dzięki pomocy i skierowaniu do szpitala Pani Doktor pewnie uratowała mężowi życie ponieważ inni lekarze oraz ratownicy ...
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Artur Janiak

ul. Wiechowicza 4
62-510 Konin

Dziękujemy Panu Doktorowi Janiakowi oraz całemu zespołowi pielęgniarek koło przychodni przy ul. Wiechowicza 4 w Koninie za uratowanie życia mojemu ojcu, któremu zatrzymało się serce. Pomoc była natychmiastowa i profesjonalna. Stało się to 23 grudni tuż przed świętami. Jeszcze raz bardzo dziękujemy. Rodzina.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Zygmunt Miastkowski

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Mogę polecić tego lekarza pomógł mojej teściowej Miły, wszystko wytłumaczy wyrozumiały do starszych osób.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Barbara Bilińska

62-510 Konin

Znam dwoje lekarzy, którym wierzę - to lekarz rodzinny Pani Barbara i chirurg Pan Tomasz. Gdybym kilkanaście lat temu słuchał Pani Barbary to nie poznałbym Pana Tomasza.
Opinia dodana przez: Jerzy

Zofia Duchniewska

62-510 Konin

Dziekuje pani doktor za wizyte,,jest to lekarz z powolania,,mila przyjemna,,czulam sie w gabinecie tej pani doktor jak u mamy<<wszystko mi wytlumaczyla,,polecam pania doktor Duchniewska,,dziekuje Renata Jakubowska

lekarz Ewa Kwiecińska

Internista, Diabetolog

M.A.R. Sp. z o.o. Wielospecjalistyczny Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MAX MED1"
ulica Chopina 16 A
62-510 Konin

Lekarka której można zaufać nie rozumiem tych konkurencyjnych złych opinii. na przykładzie moim i moich znajomych to śmiało daje 10 na 10 .zdrowia Pani doktor życzę.
Opinia dodana przez: Mariusz
Prawdziwy lekarz z powołania !!! Celne diagnozy zainteresowanie pacjentem i umiejetność tłumaczenia zawiłości choroby idą w parze z zainteresowaniem i empatią 👏
Opinia dodana przez: Maria
Do pana doktora dostałem się po prawie rocznym oczekiwaniu w kolejce na NFZ. Szanowny pan doktor po osłuchaniu mnie zlecił wykonanie holtera i echo serca za kolejne pół roku z zaleceniem - gdyby coś się działo - proszę wołać pogotowie. Żadnych leków, wskazówek itp. chociaż mam arytmię i chorobę niedokrwienną. Czy mi pomógł ? osądźcie sami.
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Katarzyna Świejkowska

Internista, Hipertensjolog

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Byłem pierwszy raz u Pani doktor... Hmm nie wiem kiedy wypiliśmy brudzia ale Pani doktor od razu zaczęła walić mi na Ty, fakt może i młody jestem bo 30l no ale jednak. Ogólnie hmm Pani doktor dość miła, byłem u Pani doktor jako u kardiologa hmm. Zbadała wytłumaczyła co i jak ogólnie nie narzekam, czy wrócę nie wiem.

lekarz Cezary Kiser

PCK 13
62-500 Konin

Na wizycie spotkałam się z kompetencją, kulturą oraz z rzeczowością Pana doktora. Byłam pierwszy raz w Jego gabinecie i wyszłam rzeczowo poinformowana. Bardzo dziękuję i polecam.

lekarz Sławomir Kielek

Internista, Gastroenterolog

62-510 Konin

Opinie wyżej są napisane albo przez członków rodziny pana Kielka albo po prostu opłacone. Istnieje jeszcze trzecia możliwość. Jest w Polsce dwóch Sławomirów Kielków, obydwoje są gastrologami i przyjmują w Koninie. Ale to mniej prawdopodobne niż trafienie szóstki w totka. Z racji swoich problemów zdrowotnych odwiedzam wielu lekarzy ale na tak nieprzyjemnego, niekompetentnego i gburowatego człowieka jeszcze chyba nie trafiłem. Wykonywał mi zabieg kolonoskopii i przy niedokładnym skręcie endoskopem (do ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Halina Kapuścińska

ZOZ i M.P. Med-Alko Sp. z o.o.
ulica Przyjaźni 3
62-510 Konin

lekarz z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem gdyby nie pani dr. miała bym odjętą prawą nogę. Lekarze na pomocy doraźnej ( od tej formy pomocy radzę się trzymać z daleka )w Ustce i Koninie - Moskwa nie znam imienia to totalna porażka. Jeden leczył by mnie na korzonki a drugi - MOSKWA sam nie wiedział na co. Pani dr Halina Kapuścińska od razu podczas badania stwierdziła brak tętna w prawej ...
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Ewa Kotlińska

Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego
ulica Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1
62-510 Konin

Ta pani to specjalista chorób wewnętrznych - a krótko mówiąc doprowadziła by do mojej śmierci z powodu braku kompetencji i arogancji. Po krótkiej wizycie na tzw. Pomocy doraźnej w Szpitalu, oraz przerwaniu jej drzemki - ta pani w 4 min. osłuchania oraz wywiadu odesłała mnie do domu z : zapaleniem płuc wraz z płynem w opłucnej, uszkodzoną wątrobą, nerkami i krótko pisząc - w stanie sepsy... To była sobota. Do ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Aneta Szczap

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Podzielam opinię poprzedników.Brak empatii ,zrozumienia pacjenta, arogancja lekarz który nie leczy lecz obraża pacjenta.Po wizycie u pani doktor można stracić zaufanie do naszej służby zdrowia.
Opinia dodana przez: Stanisław

lekarz Danuta Flisiak-Matynia

Internista, Hematolog

62-510 Konin

Bardzo negatywna, nie polecam, mam nadzieję że nigdy nie będę miala już doczynienia z tą Panią i szczerze nawet najgorszemu wrogowi nie życzę kontaktu z tą osobą

lekarz Maria Szafrańska

ul. Górnicza 3/12
62-510 Konin

Zdecydowanie nie polecam! Brak kompetencji, który grozi pogorszeniem zdrowia pacjenta. W czasie karmienia miałam zapalenie piersi, pani dr Szafrańska odesłała mnie do domu. Szczęśliwie tego samego wieczoru udało mi się zapisać na wizytę prywatną do ginekologa - otrzymałam antybiotyki i byłam o krok od ropnia....
Opinia dodana przez: G.