Internista Konin

Konin

KOMPETENTNY I UPRZEJMY. TO LEKARZ KTOREGO MOZNA POLECIC. TK

Konin
62-500 Konin

Pani doktor to skarb!!! zawsze z myślą o pacjencie, wszystko tłumaczy, w moim przypadku zawsze pada dobra i trafna diagnoza co oczywiście daje skuteczne leczenie.wszystkim polecam

Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Szpitalna 45
62-500 Konin

Super lekarz uprzejma .mila .kompetentna.wytlumaczy zrozumiale co pacjent powinien wiedziec na temat choroby swojej.
Opinia dodana przez: robert

Komunalne Centrum Medycyny "KCMP" Sp. z o.o.
ulica Sosnowa 4
62-510 Konin

Lekarz, który poważnie traktuje każdego pacjenta i jego kłopoty ze zdrowiem.Nigdy nie działa w pośpiechu co jest konieczne na dokładny wywiad i diagnozę. Trzeba mieć ogromne szczęście, żeby umówić się na wizytę w przychodni do Pani Doktor.

NS ZOZ "Chiron"
ulica Goździkowa 2
62-510 Konin

Bardzo mądra i kompetentna pani doktor. Rozmowa z panią doktor to niesamowite doświadczenie. Pacjent czuje się rozumiany, spokojny, może liczyć na pomoc i poradę. W dzisiejszych czasach to bardzo rzadkie, niestety. Oby więcej takich lekarzy. Bardzo dziękuję pani doktor za rozmowę, która ma dla mnie ogromne znaczenie.
Opinia dodana przez: Anna

ulica Młodzieżowa 39
62-510 Konin

Mogę polecić tego lekarza pomógł mojej teściowej
Miły, wszystko wytłumaczy wyrozumiały do starszych osób.
Opinia dodana przez: ania

lekarz Barbara Bilińska

Lekarz rodzinny, Internista

Kolejowa 11
62-510 Konin

Znam dwoje lekarzy, którym wierzę - to lekarz rodzinny Pani Barbara i chirurg Pan Tomasz.
Gdybym kilkanaście lat temu słuchał Pani Barbary to nie poznałbym Pana Tomasza.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Sławomir Kielek

Internista, Gastroenterolog

Kolejowa 11
62-510 Konin

ja mam inne doświadczenie po wizycie u doktora Kieleka – jest rzeczowy i nie marnuje czasu, tylko przechodzi do sedna, co jest moim zdaniem zaletą. Jako internista potrafi powiedzieć wprost, jakich leków nie warto kupowac, bo nie zadziałają i nie próbuje mi naq siłę wcisnąć jakiś leków rekomendowanych przez firmy farmaceutyczne. Cenie sobie szczerość i dlatego polecma doktora, wg mnie to lekarz z cennym doświadczeniem.
Opinia dodana przez: Wanda

62-510 Konin

Dziekuje pani doktor za wizyte,,jest to lekarz z powolania,,mila przyjemna,,czulam sie w gabinecie tej pani doktor jak u mamy<<wszystko mi wytlumaczyla,,polecam pania doktor Duchniewska,,dziekuje Renata Jakubowska

ZOZ i M.P. Med-Alko Sp. z o.o.
ulica Przyjaźni 3
62-510 Konin

lekarz z wieloletnim stażem i dużym doświadczeniem gdyby nie pani dr. miała bym odjętą prawą nogę. Lekarze na pomocy doraźnej ( od tej formy pomocy radzę się trzymać z daleka )w Ustce i Koninie - Moskwa nie znam imienia to totalna porażka. Jeden leczył by mnie na korzonki a drugi - MOSKWA sam nie wiedział na co. Pani dr Halina Kapuścińska od razu podczas badania stwierdziła brak tętna w prawej ...
Opinia dodana przez: Beata

Interniści w Koninie