lekarz Sławomir Kielek

Internista, Gastroenterolog

3,4
3,2

Opinie wyżej są napisane albo przez członków rodziny pana Kielka albo po prostu opłacone. Istnieje jeszcze trzecia możliwość. Jest w Polsce dwóch Sławomirów Kielków, obydwoje są gastrologami i przyjmują w Koninie. Ale to mniej prawdopodobne niż trafienie szóstki w totka. Z racji swoich problemów zdrowotnych odwiedzam wielu lekarzy ale na tak nieprzyjemnego, niekompetentnego i gburowatego człowieka jeszcze chyba nie trafiłem. Wykonywał mi zabieg kolonoskopii i przy niedokładnym skręcie endoskopem (do czego sam się później przyznał) zawyłem z bólu, choć zawsze wydawało mi się, że raczej jestem na niego odporny. Na moją reakcję okropnego skurczu usłyszałem tylko: "czego się pan tak drze!" Ale na tym nie koniec. Człowiek ten mając badanie w ręku nie udziela dosłownie żadnych porad, uwag czy wskazówek. Wydaje z siebie tylko zwięzły komunikat o wyniku przeprowadzonego przed chwilą zabiegu, w moim przypadku brzmiało to mniej więcej tak: jelito jest zdrowe a brzuch pana boli z nerwów. 550 zł się należy, płaci pan kartą czy gotówką? Po czymś takim człowiekowi przechodzi ochota do życia, wierzcie mi. Zaczyna się bronić, próbuje pytać, dociekać. Na co oburzony i zniecierpliwiony jaśnie pan doktor reaguje wydając z siebie nieprzyjemne i gardłowe odgłosy w stylu: już panu powiedziałem że jelito jest zdrowe a wyraz jego twarzy zdaje się do nas mówić: "czego pan tu jeszcze szuka"? W tym momencie zaczynasz się zwyczajnie bać tego nieprzyjemnego typa i momentalnie przechodzi ci ochota na pytania o dalszą diagnostykę. Mimo wszystko parłem dalej i zapytałem o dietę na co usłyszałem: jeść to co będzie tolerowane. Odpowiedź godna prywatnej wizyty w przychodni wartej 550 zł w pakiecie z ogromnymi pokładami nerwów nieprzeliczalnych na pieniądze. Wszystko jest dokładnie odwrotnie niż w opiniach powyżej. Czytając cuda o tym jakoby nasz pan Sławuś odznaczał się empatią, zrozumieniem i cierpliwością zwyczajnie ogarnia mnie pustych śmiech. Też was taki dopadnie jak traficie do tego człowieka na wizytę.

ja mam inne doświadczenie po wizycie u doktora Kieleka – jest rzeczowy i nie marnuje czasu, tylko przechodzi do sedna, co jest moim zdaniem zaletą. Jako internista potrafi powiedzieć wprost, jakich leków nie warto kupowac, bo nie zadziałają i nie próbuje mi naq siłę wcisnąć jakiś leków rekomendowanych przez firmy farmaceutyczne. Cenie sobie szczerość i dlatego polecma doktora, wg mnie to lekarz z cennym doświadczeniem.

bardzo uprzejmy lekarz internista, konkretny, bada dokłandie i szczegółowo wypytuje o objawy, nie to co inni interniści, którzy chcą tylko wypisać receptę i do widzenia. Zawsze służy radą i moim zdaniem zasługuje na bardzo dobrą ocenę.

bardzo skrupulatny, dokładny, wykształcony lekarz, w bardzo prosty sposób tłumaczy jakieś skomplikowane zagadnienia i na spokojnie ustala diagnoze.

lekarz jak każdy inny, nie jest dobrym specjalistą pacjenta traktuje , wyrażając się kolokwialnie źle - przedmiotowo; zresztą jak każdy z nich

lekarz jak każdy inny, nie jest dobrym specjalistą