Aneta Szwedo

Laryngolog

Godny polecenia lekarz, zawsze rzeczowo wyjaśnia procedury i stara się znaleźć jak najlepsze rozwiązanie problemu.

Ludzie naprawdę szukajcie innego lekarza tej specjalności. Jestem pewien że jest dużo o wiele bardziej empatycznych osób i lekarzy z nie mniejszymi kompetencjami. Ta Pani to jedna wielka pomyłka. Straciłem dużo czasu, nerwów i nie uzyskałem żadnej fachowej, rzeczowej diagnozy i porady od tej Pani. Jedyne co to kazał mi trzymać się z dala z powodu koronawirusa i opryskliwie odpowiadała na każde pytanie dotyczące mojej choroby. 90% wizyty polegało na tym że mam siedzieć cicho na stołku i poczekać aż pani wszystko wpiszę sobie do komputera... Wybaczcie nie będę zdradzał więcej szczegółów żeby nie zostać posądzonym o obrazę. Jak najdalej od takich specjalistów.. Uwierzcie mi naprawdę są w innych przychodniach znacznie lepsi i spokojniejsi lekarze. Pani doktor zalecam terapię i odzyskanie wewnętrznego spokoju.

Lekarz godny polecenia, pełen profesjonalizm. Pani doktor przyjęła mnie jako pacjenta dodatkowego, dobrze zdiagnozowała problem, przeprowadziła obszerny wywiad mojej przypadłości zleciła badania i na ich podstawie dobrała leczenie. Podczas leczenia miałam wizyty kontrolne u Pani doktor co kilka dni. Miałam ostre zapalenie ucha, gardła i perforację błony bębenkowej. Leczenie trwało miesiąc czasu, Pani doktor na każdej wizycie dokładnie tłumaczyła w jaki sposób przebiega cały proces leczenia. Na ostatniej wizycie otrzymałam skierowanie do poradni specjalistycznej i na dodatkowe badania słuchu. Oby więcej takich lekarzy! Polecam.

Niestety miałam "okazję" dzisiaj być u "pani doktor". Niestety podobnie jak ostatnim razem odprawiła mnie "z kwitkiem". Prosiłam o skierowanie na USG na drugie ucho, gdyż w pierwszym miałam guza-został wycięty, teraz jest podejrzenie, że może być przerzut na drugie. Odesłała mnie do.... innego laryngologa. Na szczęście ten drugi-też kobieta żeby nie było- okazała się normalnym człowiekiem i bez problemu- i co ważne umówionej wcześniej wizyty przyjęła mnie, wypisała skierowanie, dzięki czemu mogę iść i zrobić badanie. Sama była baaardzo zaskoczona dlaczego zostałam skierowana do laryngologa, skoro od niego wracam...Wcześniej faktycznie pani Szwedo przejmowała się pacjentem, pomagała, badała, ale teraz szkoda gadać. Nawet nie zajrzała mi do ucha, mimo, iż powiedziałam, że mam dziwne CIĄGŁE szumy w uchu... Szkoda gadać. Widać, pani "doktor" ma już za dużo pacjentów i muchy w nosie. A może liczyła na prywatną konsultację u niej, a co za tym idzie-kasę... To przeliczyła się! Więcej do niej NA PEWNO nie wrócę i Wam radzę to samo, ona zwyczajnie się wypaliła...

Najwspanialsza Pani dr jaką znam, jedna z nielicznych lekarzy z PRAWDZIWYM POWOŁANIEM !!!!!