lek. dent. Aneta Wesołowska

Jednym zdaniem rzec by można, że dokładna i ostrożna. Jeśli pisać w kilku zdaniach - lekarz godny polecania, jest wesoła, uśmiechnięta - ma podejście do pacjenta. Śliczny uśmiech, ładne oczy - miło mogą Cię zaskoczyć. Czytać posty aż się skona ? Lepiej iść i się przekonać ;-) Naprawdę full profeska - duża wiedza, dokładność - sporo pracy ale cmentarzysko jakiego się dopuściłem w paszczy opanowane.

Bardzo delikatna i cierpliwa - co przy leczeniu nadwrażliwych zębów jest bardzo ważne. Poza tym uprzejma, miła i uśmiechnięta. Polecam!

Polecam Panią Doktor Wesołowską -Dudek. Wiedza i uprzejmość płynąca z kultury osobistej. Nigdy nie sprawiła bólu ani zawodu. Bardzo delikatna i myśląca.

też byłam zadowolona, niestety do czasu. Dr. mi zrobiła plomby za nisko i przez to starłam sobie własne zęby.:-(