Aneta Zamojska

Bardzo dobra Pani ginekolog.Polecam.Godna polecenia.mila.delikatna i przede wszystkim ludzka osoba.Takich lekarzy powinno być więcej.😊

Przeniosłam prowadzenie ciąży do Pani Doktor i jestem bardzo zadowolona. Miła, uważna, kompetentna, nie ogranicza sie do podstawowych czynności, tylko patrzy na człowieka globalnie. Bada delikatnie, jest pomocna pod każdym względem i nie daje odczuć, że ma tylko 20 min przyznanych przez NFZ na wizytę - poświecą pacjentowi tyle czasu, ile jest potrzebne. Gorąco polecam!

świetny specjalista i rewelacyjny człowiek

świetny specjalista i rewelacyjny człowiek

Osoba godna polecenia-gdyby wszyscy lekarze byli tacy jak ona ludziom chciałoby się żyć!!!Bardzo dokladna i miła

Wspaniała Pani doktor! Pod każdym względem! Bardzo oddana i uprzejma! Jej wiedza i poświęcenie jest pełne podziwu z mojej strony oraz mojej rodziny. Jako młoda mama polecam wszystkim kobietkom w ciąży!

Polecam. Znakomity lekarz. Prowadziła moją ciąże. Ciepła, kompetentna. Brak słów - dla mnie to lekarz z powołania.

Bardzo polecam Panią doktor. Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo sympatyczna i kompetentna.

Bardzo polecam Panią doktor.
Prowadzi moją ciążę i jestem bardzo zadowolona.
Jest bardzo sympatyczna i kompetentna.

Bardzo rzetelna lekarz z fachowym podejściem do tego co robi.Z dużą dokładnością omawia każde wyniki badań, podczas badania tłumaczy co robi i czego się można spodziewać. Jest do dyspozycji pacjenta.Polecam każdemu kto chce być pod dobrą (naprawdę dobrą) opieką swojego lekarza gin. !