mgr inż. Angelika Jarząbekmgr inż. Angelika Jarząbek - zdjęcie profilowe

mgr inż. Angelika Jarząbek

Terapeuta, Coach, Trener

Jesteś tu, ponieważ chcesz poprawić jakość swojego życia. W związku z tym potrzebujesz skutecznej pomocy. Chcesz pozbyć się cierpienia wywołanego przez problemy i trudności, które stoją Ci na drodze. Pragniesz trwałej i widocznej zmiany, która pozwoli Ci na nowo poczuć zadowolenie z życia.
Nazywam się Angelika Jarząbek i wiem jak Ci pomóc.

Za pomocą terapii, wszelkie problemy i trudności zwalczysz raz na zawsze. Przejmiesz kontrolę nad powodzeniem w swoim życiu - prywatnym i zawodowym. Z...

Mam wrażenie że Angelika poznała mnie lepiej w tym krótkim czasie spotkań niż ja sam siebie przez lata życia. Odkryłem pod jej skrzydłami siebie na nowo. Zaangażowana i dociekliwa, stworzyła strefę w której nie ma oceny, można śmiało i komfortowo się przed nią otworzyć i czuć z tym mega dobrze. Dąży do znalezienia sedna problemu i naprawienia tak aby już nie powracał. Polecam, na prawdę zna się na ludziach :)

Angelika jest niesamowicie ciepłą osobą i bardzo dobrą terapeutką, która na pewno pomoże ci przezwyciężyć twoje problemy, zmienić przekonania i ruszyć do przodu:) Kluczowe by zaufać w sam proces, odpuścić i pozwolić sobie samemu na zmiany. Często jest tak, że samemu kurczowo trzymamy się tego co mamy, ale spokojnie Angelika sobie z tym też poradzi i dobierze spersonalizowane metody:) Warto jednak pamiętać, że hipnoza to żadne czary mary i potrzebne jest duże zaangażowanie na sesjach, a także pomiędzy nimi. Tylko tak można osiągnąć cel o ile jest trudny. Łatwe to ...

Warto jednak pamiętać, że hipnoza to żadne czary mary i potrzebne jest duże zaangażowanie na sesjach, a także pomiędzy nimi. Tylko tak można osiągnąć cel o ile jest trudny. Łatwe to pewnie się załatwia na 2 sesjach, tylko pytanie co jest łatwe, a co trudne? Wiadomo, że dla każdego to będzie coś innego:) POLECAM:)

Niedawno odbyłem konsultacje u Pani Angeliki i z całego serca mogę polecić tą osobę! Z obecnym problemem borykam się naprawdę od wielu lat i do tej pory nie spotkałem się z tak profesjonalnym oraz przystępnym podejściem do terapii :)