Angiolog Bydgoszcz

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Dla syna szukałam w internecie chirurga naczyniowego,przeczytałam wszystkie opinie i takim sposobem trafiliśmy do prof. Molskiego,żadna z pozytywnych opini nie kłamie bardzo polecam prof.Molskiego.

Opinia dodana przez: Mirka

dr n. med. Wiesław Jundziłł

Angiolog, Chirurg naczyniowy

Podnóże 3
Bydgoszcz

Ze względu na moją pracę stojącą (jestem instrumentariuszką) i konieczność szybkiego powrotu do zdrowia zdecydowałam się na zbieg laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych. Wszystko odbyło się wzorowo- a już po paru dniach wróciłam do pracy. Polecam bardzo gorąco.

Opinia dodana przez: S.

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "VISCO" Oddział
Cicha 41
85-650 Bydgoszcz

Przyjechałam do szpitala z ogromnym bólem i opuchlizną ręki, który utrzymywał się przez tydzień( mam naczyniaka 5 cm w stawie łokciowym, który nigdy mnie nie bolał, mam go od 10 lat)Czekałam na pana doktora przez ponad połowę dnia w izbie przyjęć oczekując na jakąkolwiek pomoc. Gdy wreszcie się doczekałam, zostałam wypytana o szczegóły i zrobiono mi usg, pan doktor stwierdził że nic mi nie jest i że zawracam mu głowę takim czymś i narzucając mi że myślę że nie wiem że szanowny pan doktor nie ma co robić w szpitalu tylko udzielać mi konsultacji na taką błahostkę. Pomocy nie otrzymałam, wyszłam z gorszym bólem ręki oraz notatką że nie potrzebuje pomocy.

prof. dr hab. n. med. Maciej Świątkowski

Angiolog, Gastroenterolog