dr n. med. Wiesław Jundziłł

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i wielki fachowiec. Niesamowite podejście do chorego. Bardzo cierpliwy,tłumaczył po kilka razy sposób leczenia. W rozmowie z chorym zawsze szczery i taktowny.Mój tata był operowany przez dr Jundziłła w 1999r. Operacja mimo, że obarczona dużym ryzykiem zakończyła się pomyślnie, choć nie obyło się bez komplikacji. Jednakże doktor uporał się ze wszystkim. Do dzisiaj tata pozostaje pod opieką doktora Jundziłła.Jest w dobrym stanie i bardzo sobie ceni jego wiedzę i opiekę. Oprócz tego, że Pan Jundziłł jest bardzo dobrym lekarzem to jeszcze jest wspaniałym człowiekiem. Gorąco polecam leczenie u Niego.
Dziękujemy Panie doktorze.
Ewa Kaługa i Kazimierz Graczyk

Byłem w Klinice w lutym 2013 .Miałem robioną kolonoskopię ,lekarz który to wykonywał był uprzejmy i wszystko mi wytłumaczył .Dlatego kiedy dostałem skierowanie na usunięcie hemoroidów bez obawy zwróciłem się do tej kliniki. Niestety rozczarowałem się ponieważ mimo że zgłosiłem się o wyznaczonej godzinie Pan doktor przyjął poza kolejnością 2 panie tłumacząc się że to tylko chwila .Ta chwila trwała 2 i pół godz. Podejrzewam że te Panie były prywatnie . Wszystko jestem w stanie zrozumieć ,ale z szacunku dla każdego pacjenta wypadałoby wyznaczyć mi późniejszą godzinę. Ponadto Pan doktor w przeciwieństwie do swojego kolegi,który w lutym przeprowadzał badanie,nie wyjaśnił mi co będzie się działo po zabiegu ,jak mam się zachować po zabiegu ,co mi wolno a co nie . Jestem rozczarowany

Ze względu na moją pracę stojącą (jestem instrumentariuszką) i konieczność szybkiego powrotu do zdrowia zdecydowałam się na zbieg laserowego usuwania żylaków kończyn dolnych. Wszystko odbyło się wzorowo- a już po paru dniach wróciłam do pracy. Polecam bardzo gorąco.

Doktor W. Jundziłł to lekarz z powołania, mogę tego prawdziwego profesjonalistę polecić każdemu choremu. Wyróżnia się niezwykle kulturalnym podejściem do pacjenta, któremu nie szczędzi czasu na objaśnienia dotyczące danej jednostki chorobowej. Lekarz emanuje dobrocią i uczciwością, wykazuje empatię. Patrzy prosto w oczy - co też jest rzadkie w tej profesji. Kiedy tego potrzebuję, mogę do niego przedzwonić na prywatną komórkę. Znacie kogoś takiego drugiego? Zdzisław Seroka, Wyrzysk

Jestem bardzo zadowolona z wykonanego przez Pana Dr. Wiesława Jundziłła zabiegu w nowo otwartej klinice. Wspaniały lekarz o wyjątkowych umiejętnościach i wiedzy medycznej. Traktuje pacjenta nie jak kolejny przypadek medyczny, ale jako osobę. Okazuje zainteresowanie, wzbudza zaufanie i poczucie bezpieczeństwa. Świetny fachowiec, doskonała opieka. Gorąco polecam. Wdzięczna pacjentka z Opola.

Bardzo polecam Pana Doktora. Miałam wykonany zabieg usuwania żylaków laserowo. Zaraz po zabiegu poszłam do domu!!! Pełny profesjonalizm. Pacjentka z Łochowa

Pan doktor jest świetnym specjalistą - operował mi już drugą nogę na żylaki i jestem bardzo zadowolony, wszystko zagoiło sie bez problemu. Polecam lekarza z powołaniem!

minął tydzień od zabiegu usunięcia żyły odpiszczelowej. Czuję się b. dobrze. Pobyt w klinice wspominam świetnie - rodzinna atmosfera i wyspecjalizowana kadra lekarzy. Szkoda że rano trzeba było zbierac sie do domu..

wspanialy fachowiec,uprzejmy,wyrozumialy.Takich lekarzy nam potrzeba. pacjent

wspanialy fachowiec,uprzejmy,wyrozumialy.Takich lekarzy nam potrzeba. pacjent

Mam 30 lat i już 2 operacje usuwania żylaków przez Pana doktora,jestem bardzo zadowolona.Po operacjach wszystko szybko się goiło,nie było problemów,profesjonalny lekarz godny zaufania.