dr n. med. Wiesław Jundziłł

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny, Angiolog

Nie mogę polecic tego pana. Wizyta u niego to strata czasu.

Nie mogę polecic tego pana. Wizyta u niego to strata czasu.

Nie wzbudził mojego zaufania. Wizyta u niego to moim zdaniem strata czasu

Nie wzbudził mojego zaufania. Wizyta u niego to moim zdaniem strata czasu

Szkoda czasu. niewiele się można od niego dowiedzieć.

Szkoda czasu. niewiele się można od niego dowiedzieć.

chciałabym skontaktować się z Panem doktorem,umówić na wizyte,ale nie mogę sie dodzwonic pod numer,który zamieszczony jest w internecie. Czy ktoś z Państwa mógłby napisać mi w jak sposób mogłabym się skontaktować!?

Mam 30 lat i już 2 operacje usuwania żylaków przez Pana doktora,jestem bardzo zadowolona.Po operacjach wszystko szybko się goiło,nie było problemów,profesjonalny lekarz godny zaufania.

Nie polecam tego pana. Powierzchowny kontakt.

Nie polecam tego pana. Powierzchowny kontakt.

Wspaniały lekarz, bardzo kompetentny i wielki fachowiec. Niesamowite podejście do chorego. Bardzo cierpliwy,tłumaczył po kilka razy sposób leczenia. W rozmowie z chorym zawsze szczery i taktowny.Mój tata był operowany przez dr Jundziłła w 1999r. Operacja mimo, że obarczona dużym ryzykiem zakończyła się pomyślnie, choć nie obyło się bez komplikacji. Jednakże doktor uporał się ze wszystkim. Do dzisiaj tata pozostaje pod opieką doktora Jundziłła.Jest w dobrym stanie i bardzo sobie ceni jego wiedzę i opiekę. Oprócz tego, że Pan Jundziłł jest bardzo dobrym lekarzem to jeszcze jest wspaniałym człowiekiem. Gorąco polecam leczenie u Niego.
Dziękujemy Panie doktorze.
Ewa Kaługa i Kazimierz Graczyk

spanialy czlowiek i bardzo dobry lekarz dzieki panu doktorowi mam nogi i od 16 lat chod ze i bardzo mu za to dziekuje

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam leczył przez wiele lat mojego tatę Jestem bardzo wdzięczna Pan doktorowi za to,że przedłużył o wiele lat życie memu ojcu dzięki czemu mogliśmy być dłużej razem.Najlepszy lekarz POLECAM.

Dr Wiesław Jundziłł jest godnym lekarzem do polecenia. Miałam już kontakt z wieloma lekarzami, ale ten jest naprawdę super - pod każdym względem. Bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, wszystko dokładnie wytłumaczy, a do tego jest bardzo sympatyczny. Bardzo dobrze czuję się po zabiegu, także od mnie dla niego 5.