Angiolog Kraków

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

wizyta już od 120
Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Katarzyna
Kraków Angiolog dr n. med. Wojciech Sydor

dr n. med. Wojciech Sydor

Internista, Angiolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

wizyta już od 100
Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, kompetentny, miły, świetny specjalista godny polecenia, poświeca pacjentom tyle czasu ile potrzeba
Opinia dodana przez: Urszula

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Nie będę szerzej komentował obraźliwych bzdur ("Ania 17.09.2015, 16:21"), które całkowicie mijają się z prawdą, bo nic się nie zgadza. Pracując jako lekarz od prawie 42 lat postępuję według reguły mówiącej, że nie wypada leczyć prywatnie pracowników Służby Zdrowia (nie tylko lekarzy). Każdą taką osobę konsultuję bezpłatnie w szpitalu lub w poradni przyszpitalnej. Dlatego nigdy nie mógł u mnie leczyć się prywatnie żaden lekarz rodzinny. Może dlatego, że jestem również ...
Opinia dodana przez: Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

lek. med. Artur Hering

Trynitarska 11

Jestem 90 - letnim pacjentem pana doktora. Wizyta w poradni, badanie i pomoc była w pełni profesjonalna. Zostałem zdiagnozowany i pomimo podeszłego wieku przeszedłem zabieg związany z niedokriewniem nogi. Pan Doktor Artur Hering wszystko spokojnie wytłumaczył. Lekarz godny polecenia i zaufania.
Dziękuję Mieczysław
Opinia dodana przez: Mieczysław

dr n. med. Tomasz Mrowiecki

Trynitarska 11

Uratował mi życie, natychmiast w trakcie badania podjął decyzję o zabiegu, gdyby nie to już bym nie żyła. Kocha to co robi, kocha swoją pracę, kocha leczyć ludzi i zna się na tym co robi.
Cudowny, wspaniały człowiek. Jestem nadal Jego pacjentką.
Opinia dodana przez: Izabela

lek. med. Andrzej Majda

Wspaniały lekarz!
Chodziliśmy od specjalisty do specjalisty z ostrymi bólami nieznanego pochodzenia i nikt nic nie był w stanie wymyśleć. Nie mówiąc już o lekarzu rodzinnym który wypuścił pacjenta z bólami kierując na usg brzucha za 5 tygodni!
Przez przypadek trafiliśmy na tego lekarza. I On dopiero postawił diagnozę i zaczął leczyć. Jest PROFESJONALISTĄ a do tego posiada ogromną wiedzę i inni lekarze przychodzili do niego skonsultować choroby pacjentów (2 ...

dr hab. n. med. Maciej Zaniewski

Trynitarska 11

panie profesorze;gratuluję miłości zawodu chirurga i nie tylko ; obyśmy mieli więcej takich lekarzy, wspaniałe ręce które robią udane operacje a kultura osobista tworzy wspaniały zespół współpracowników-lekarzy i pielęgniarski.dziękujemy;starzy schorowani pacjenci-których inni nie chcieli leczyć-bo się już nie oplaca- za póżno ,a pan przywraca do zdrowia.słyszałam i doświatczylam w euromedicu.maria emerytka-służba zdrowia

lekarz Paweł Maga

Angiolog

II Katedra Chorób Wewnętrznych Poradnia Chorób Alergicznych
Skawińska 8

Wspaniały lekarz i wybitny specjalista z powołaniem. Godny polecenia każdemu. Dziękuję Panie Doktorze z całego serca!
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Bogusław Rudel

Trynitarska 11

POLECAM!!! Miły, uprzejmy, otwarty na pacjenta, fachowo, w przystępny i zrozumiały sposób odpowiadający na pytania pacjenta! Polecam!!!
Opinia dodana przez: JC

lekarz Jerzy Zduleczny

Internista, Angiolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski i Pracownia Ultrasonografii Naczyń
Podłącze 24

Lekarz kulturalny i konkretny.W moim przypadku trafna diagnoza i skuteczna terapia./Zakrzep w dolnej kończynie/
Opinia dodana przez: Józef

Angiolodzy w Krakowie