Angiolog Kraków

USG Doppler, Angiolog

Intima Clinic
GRZEGÓRZECKA, 67c/u11
31-559 Grzegórzki, Kraków

Dużo osob pisało już tutaj, że doktor Kwater bardzo ładnie tłumaczy wszystko pacjentom. Podpisuję się pod tym rękami i nogami. Ktoś mógłby się zaśmiać, ale mi naprawdę była potrzebna mini lekcja biologii, abym poczuła się pewniej i wiedziała jak będzie wyglądało nasze leczenie. Dziękuję!

Opinia dodana przez: Katarzyna

II Katedra Chorób Wewnętrznych Poradnia Chorób Alergicznych
Skawińska 8

Szanowni państwo pan Paweł Maga to naprawdę doskonały specjalista , prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie, jeśli można oceniać ludzi którzy poświęcają się pracy bez reszty, to pan Paweł Maga jest na szczycie listy najlepszych Angiologów tego kraju .pragnę serdecznie podziękować za wykonany zabieg, w dniu 05.11.2013 r.

Opinia dodana przez: Ryszard Pidło

Specjalistyczny Gabinet Lekarski i Pracownia Ultrasonografii Naczyń
Podłącze 24

Lekarz kulturalny i konkretny.W moim przypadku trafna diagnoza i skuteczna terapia./Zakrzep w dolnej kończynie/

Opinia dodana przez: Józef

Trynitarska 11

Lekarz bardzo sympatyczny, godny polecenia. Podchodzi do pacjenta w sposób kompleksowy, rzeczowy. Oby wszyscy lekarze w tej placówce byli tak uprzejmi.

Opinia dodana przez: Lidia

dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Klinika Chirurgi Serca Naczyń i Transplantologii
ul. Pradnicka 80 Kraków

Nie będę szerzej komentował obraźliwych bzdur ("Ania 17.09.2015, 16:21"), które całkowicie mijają się z prawdą, bo nic się nie zgadza. Pracując jako lekarz od prawie 42 lat postępuję według reguły mówiącej, że nie wypada leczyć prywatnie pracowników Służby Zdrowia (nie tylko lekarzy). Każdą taką osobę konsultuję bezpłatnie w szpitalu lub w poradni przyszpitalnej. Dlatego nigdy nie mógł u mnie leczyć się prywatnie żaden lekarz rodzinny. Może dlatego, że jestem również biegłym sądowym, zdarza mi się wydawać surowe opinie o lekarzach rodzinnych, gdy wykazują braki podstawowej wiedzy flebologicznej wymaganej od studentów i - nie badając pacjentów, bez próby leczenia, wysyłają prosto do chirurga naczyniowego. Może właśnie "Ania 17.09.2015, 16:21" jest kimś takim? Osobom sfrustrowanym zwracam uwagę na różnicę między konstruktywną krytyką, a bezkrytycznym krytykanctwem, co najczęściej obraża. Anonimowość bardzo sprzyja temu drugiemu. Zapewniam, że zawsze staram się pomóc jak najlepiej każdej konsultowanej osobie, dając wyczerpujące zalecenia na piśmie. Nie zawsze jednak moje intencje są dobrze rozumiane. Niemiłe i nieobiektywne komentarze są jednak na szczęście pojedyncze, przy zdecydowanej większości rzeczowych i pozytywnych opinii, za które wszystkim bardzo, bardzo serdecznie dziękuję :-).
Aby przybliżyć wszystkim zainteresowanym flebologię i pomóc w obiektywnej ocenie mojej osoby, polecam mój artykuł "Przewodnik Pacjenta" nr 2 (26) Luty 2015, na stronie Szpitala w którym pracuję od 2004 roku:
P.S. Słabym punktem "Rankingu ..." jest brak możliwości odniesienia się konkretnego lekarza do poszczególnych opinii, co jest szczególnie irytujące w przypadkach obraźliwych anonimowych komentarzy. Brak kontroli ze strony administratora zniechęca wielu lekarzy do aktualizowania swoich danych. Np.: spośród pięciu widocznych miejsc mojej działalności dwa są od wielu lat nieaktualne, a dane dwóch kolejnych są nieścisłe.
Ponieważ nie ukrywam się za anonimem, podaję kontakt mailowy: t.drazkiewicz@all.pl
Osoby obrażające chcę przestrzec, że wbrew pozorom anonimy nie do końca są anonimowe. Takie wpisy można dość łatwo zidentyfikować, co w przypadkach obraźliwych może prowadzić do odpowiedzialności karnej.

Opinia dodana przez: Dr n. med. Tomasz Drążkiewicz

Trynitarska 11

Lekarz godny polecenia. Kompetentny i miły, indywidualnie podchodzi do pacjenta i wszystko szczegółowo tłumaczy.
Nie lekceważy najdrobniejszych dolegliwości i próbuje dotrzeć do ich przyczyny.
Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga diagnoza i leczenie.
Już na pierwszej wizycie wzbudził ...

Nie lekceważy najdrobniejszych dolegliwości i próbuje dotrzeć do ich przyczyny.
Poświęca pacjentowi tyle czasu ile wymaga diagnoza i leczenie.
Już na pierwszej wizycie wzbudził moje zaufanie. Wizyty u Pana Doktor są naprawdę przyjemne ze względu na to, iż jest on człowiekiem bardzo sympatycznym i życzliwym.
Polecam!

Opinia dodana przez: Stanisław
Angiolog Kraków dr n. med. Wojciech Sydor

dr n. med. Wojciech Sydor

Angiolog, Internista

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6

Najlepszy lekarz, jakiego spotkałam, kompetentny, miły, świetny specjalista godny polecenia, poświeca pacjentom tyle czasu ile potrzeba

Opinia dodana przez: Urszula

Trynitarska 11

POLECAM!!! Miły, uprzejmy, otwarty na pacjenta, fachowo, w przystępny i zrozumiały sposób odpowiadający na pytania pacjenta! Polecam!!!

Opinia dodana przez: JC

dr hab. n. med. Maciej Zaniewski

Trynitarska 11

panie profesorze;gratuluję miłości zawodu chirurga i nie tylko ; obyśmy mieli więcej takich lekarzy, wspaniałe ręce które robią udane operacje a kultura osobista tworzy wspaniały zespół współpracowników-lekarzy i pielęgniarski.dziękujemy;starzy schorowani pacjenci-których inni nie chcieli leczyć-bo się już nie oplaca- za póżno ,a pan przywraca do zdrowia.słyszałam i doświatczylam w euromedicu.maria emerytka-służba zdrowia

dr n. med. Tomasz Mrowiecki

Trynitarska 11

Uratował mi życie, natychmiast w trakcie badania podjął decyzję o zabiegu, gdyby nie to już bym nie żyła. Kocha to co robi, kocha swoją pracę, kocha leczyć ludzi i zna się na tym co robi.
Cudowny, wspaniały człowiek. Jestem ...

Cudowny, wspaniały człowiek. Jestem nadal Jego pacjentką.

Opinia dodana przez: Izabela