technik Anita Jurkowskatechnik Anita Jurkowska - zdjęcie profilowe

technik Anita Jurkowska

Masażysta

Jestem certyfikowaną masażystką z wieloletnim doświadczeniem w branży. Moja oferta to szeroki wachlarz technik masażu, w tym masaż sportowy, masaż tkanek głębokich oraz manualny drenaż limfatyczny.

Dla mnie każdy pacjent jest wyjątkowy. Zawsze dostosowuję technikę masażu do indywidualnych potrzeb osoby, z którą pracuję. Moim głównym celem jest złagodzenie bólu, napięcia oraz zapewnienie głębokiego relaksu i odprężenia po każdym zabiegu.

Chociaż pracuję z różnymi klientami, specjalizuję...

Pani Anita Jurkowska to świetna masażystka. Na każdej wizycie czuję, że naprawdę się stara, żeby pomóc mi z moimi bólami. Zna się na rzeczy, a do tego jest mega sympatyczna. Po każdym masażu wychodzę zrelaksowana i jakby na nowo "złożona" 😁

Mimo że byłam na wielu masażach, ten wyróżniał się na tle innych. Pani Anita potrafiła wyciszyć moje ciało i przemęczoną głowę. Cała atmosfera w salonie przyczyniła się do tego, że wyszłam stamtąd w pełni zregenerowana i odświeżona 🥰 Zdecydowanie polecam masaż u Pani Anity każdemu, kto szuka wysokiej jakości usług i chce doświadczyć prawdziwego relaksu.

Miałem mega napięte plecy po całym tygodniu przy biurku. Pani Anita zrobiła swoje i wreszcie mogę normalnie ruszać głową. Super sprawa, na pewno wrócę.

Właśnie wróciłem z sesji masażu u Pani Anity i muszę przyznać, że to było jedno z najbardziej odprężających doświadczeń w moim życiu. Pani Anita to prawdziwa profesjonalistka, która zna się na swojej pracy jak mało kto. Atmosfera w gabinecie była niesamowicie relaksująca - delikatna muzyka w tle i ciepłe oświetlenie. Po masażu poczułem się wolny od spięcia i bólu, który dręczył mnie od tygodni. Pani Anita nie tylko zna się na masażu, ale także potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby swoich klientów.

Byłem już w wielu salonach masażu, ale Odnowa huta wyróżnia się na tle innych. Pani Anita to prawdziwy profesjonalista w swoim fachu. Polecam każdemu, kto ceni sobie jakość i indywidualne podejście.

Nie jestem zwolennikiem owijania w bawełnę, więc powiem krótko, Pani Anita robi robotę! Jeśli masz problem z bólami, napięciami czy stresem - idź do niej.

Już po pierwszym spotkaniu poczułam się o wiele lepiej. A po tygodniu chodzenia jakby mnie odmłodziło o 10 lat! Rano już nie czułam tej sztywności w plecach i nic mnie nie bolało. Pani Anita ma ręce jakieś magiczne, naprawdę. Każda kobieta w moim wieku powinna jej odwiedzić. Ja na pewno wrócę nie raz!

Jako osoba pracująca przy biurku, mój kręgosłup doświadczał stałego przeciążania. Pani Anita z niezwykłą precyzją i troską zajęła się moimi problemami. Już po jednym zabiegu poczułam znaczną ulgę i zdecydowanie większą swobodę ruchów. Jej profesjonalizm oraz indywidualne podejście sprawiły, że czuję się jak nowo narodzona. Z pewnością wrócę na kolejne sesje, polecam!