dr Anita Łabuszewska-Pyrka

Wyzyty nie są prowadzone w pośpiechu. Na wszystko jest czas, można też o wszytko zapytać. Badania są przeprowadzane dokładnie i zrozumiale. Poza kompetencjami, Pani doktor to po prostu serdeczny człowiek. Polecam

Pani doktor jest cudowna kobieta z dobrymi kwalifikacjami, konkretna, delikatna, wyrozumiala, cierpliwa.Prowadziła mi ciążę, jestem bardzo zadowolona. Świetny kontakt, nawet po urodzeniu dziecka. Kazdej kobiecie polecam Panią doktor.

Cudowna lekarka z sercem do pracy. Była to pierwsza wizyta. Bardzo delikatna, ale rzeczowa. Cały czas dbała o komfort. Wszytsko wytłumaczyła i odpowiadała na każde pytanie. Z czystym sercem polecam

Tacy powinni być lekarze. Dla niej liczy się pacjęt nie pieniądze. Poprostu super. Nie znam drugiego takiego lekarza.

Pani Dr godna polecenia. Posiada dużą wiedzę. W pierwszej ciąży rozpoznała bardzo poważną wadę płodu. Umówiła mnie z najlepszym specjslistą od wad gen. w kraju. Skierowała na amniopunkcje. Wada faktycznie sie potwierdziła. Bardzo taktowanie tłumaczyła i próbowała przygotować na najgorsze. Zawsze dla nas miała czas. Również prowadziła drugą, zdrową ciążę. Ma wspaniałe podejście do człowieka. Sympatyczna, pomocna, bardzo oddana. POLECAM!!!

Pani doktor jest miła ale tylko dla swoich pacjentek, na dyżurze wywołuje je w pierwszej kolejności, jeśli się trafi ktoś od innego lekarza niestety musi wszystkich przepuszczać i czeka na koniec kolejki, ja czekałam 3h choć byłam po terminie, nie polecam!

Miła,sympatyczna-owszem.Ale nie to jest najważniejsze w przypadku lekarza.Nie rozpoznała u mnie ważnej,wpływającej na ciążę i dzidziusia choroby.Nie zleciła kilku potrzebnych badań,o których na szczęście wiedziałam sama i je sama zrobiłam(Np.GBS).

Najlepszy ginekolog jaki mógł się pojawić ,miła,bardzo przystępna kobietka,po prostu fantastyczna osóbka jakich jest bardzo mało.Pozdrawiam stała pacjentka.M.O.

Była to moja pierwsza wizyta ginekologiczna. Pani doktor młoda, była bardzo delikatna, wszystko tłumaczyła, bardzo uprzejma. Nie mam zastrzeżeń. W związku z tym, że na wizycie wyszły drobne problemy, niedługo mam kolejną i po niej będę mogła wyrobić sobie dokładne zdanie na temat Pani doktor. Póki co wizytę wspominam pozytywnie :)