lekarz Anita Pląder

Psychiatra

Świetna, i kompetentna lekarka. Bardzo uprzejme podejście, osoba ciepła i serdeczna oraz oczekiwane efekty leczenia. Pisze po latach satysfakcji i bardzo dziękuje Pani Doktor. Z całego serca!

Po kilku latach poszukiwań dobrego psychiatry wreszcie trafiłam do właściwej osoby.Lepiej późno niż wcale.Polecam!

Leczę się u Pani Doktor od wielu lat i jestem niesłychanie zadowolona. Pani Doktor pomogła mi w ciężkich sytuacjach, jest zawsze wyrozumiała, ciepła i bardzo trafnie dobiera sposoby leczenia. Polecam wszystkim!