Psychiatra Katowice

NZOZ "GO - DENT" Godzisz Grzegorz
Miła 7B
40-467 Katowice

Świetna specjalistka, ciepła osoba, ludzka i pochylona nas pacjentem

Czerwińskiego 1/1
Katowice

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś ...

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA PSYCHIATRYCZNA MONIKA LEBDA WYBORNA

40-044 Katowice

Wspaniały lekarz ,kobieta która potrafi wyciągnąć "diabła ze skory anioła":)wspaniałe podejście do człowieka i choroby.polecam z całego serca ,Pani Monika leczy z uzależnień a nie sprawia ze człowiek latami chodzi po tabletki!!!ps: miałam depresje poporodową w zaawansowanym stanie-Pani Monika wyleczył mnie w pól roku;)dziekuje Pani Moniko;)za uśmiech moj i mojej rodziny.polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Monika

Załęska 49/25
40-572 Katowice

Najbardziej profesjonale podejście do pacjenta i jego rodziny .Pan doktor ,fachowiec i specjalista godny polecenia.Mieliśmy szczęście że możemy leczyć u Pana naszego syna. Dziękujemy.

Korczaka 27

Katowice

Chciałabym podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Żerdzińskiemu z całego serca.
Dzięki niemu wygrałam batalie o siebie, własne zdrowie.
Pana doktora cechuje niezwykła empatia, traktuje pacjenta całościowo. Dokładnie tłumaczy problem, potrafi rozwiać wszelkie obawy.
Farmakoterapia ustalona przez Pana Doktora jest przyjazna dla organizmu.
Jest to z pewnością lekarz psychiatra godny polecenia i zaufania!
Opinia dodana przez: Marlena

Gabinety Stomatologiczne "W GWIAZDACH" S.C.
al. Walentego Roździeńskiego 90
40-203 Katowice

Bardzo dobry lekarz godny zaufania po wielu doświadczeniach z innymi lekarzami wreszcie trafiłam na dobrego fachowca

Przychodnia Stomatologiczna
Armii Krajowej 82 A
40-671 Katowice

Ja miałem depresję od czasu, jak zacząłem chorować na serce. Miałem skierowanie od kardiologa. Dobrze mi dopasował leki na depresję, ale po nich też mi się wyrównało bardzie ciśnienie krwi.

Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Żelazna 1 gab. 222 (II piętro)
40-851 Katowice

Witam. To jedyny lekarz na śląsku który ma bardzo dobre podejście do pacjęta z każdym schorzeniem. Wysłucha pacjęta do końca i zaleci stosowną terapię. Skutecznie dobiera lekarstwa. Pomógł mojej córce. Polecam, jest naprawdę super specjalistą w dziedzinie psychiatri.
Opinia dodana przez: Wiesława

Ossowskiego 12a lok. 7
40-843 Katowice

Dobry lekarz, warto odwiedzić i się przebadać.

"Dagmadent"
ul. Bohaterów Monte Cassino 3, Katowice
40-231 Katowice

No, to jest PRAWDZIWY DOKTÓR!!!
-------------------------------------------
Rzeczowy i konkretny. Dżentelmen w każdym calu.
Nie to, co inni... Tutaj nie nadmienię.
Na początku byłam sceptyk, przyznaję tu szczerze.
Ale jak mnie te leki zaczęły pomagać, to ja czuję, jakbym znowu miała 50 lat mniej! Zakochałam się na nowo, życie mnie znowu smakuje, jak dawniej.
Chodzę na randki i dancingi, kolegom robię po dwie malinki...
I za to ja Doktora uściskać muszę! ...
Opinia dodana przez: Aurelia

Psychiatrzy w Katowicach