Agnieszka Więckowiak

3,5
3,3
3,5
3,4

Super lekarz znawca tematu jak trzeba to jest do dyspozycji, wielu ludziom bardzo pomogła. Polecam z czystym sumieniem...

Potwierdzam wysokie kompetencje i zaangażowanie Pani Doktor. Zawsze znajduje czas pomimo dużej liczby pacjentów, a dobór leków i rozmowa nie pozostawiają wątpliwości co do wiedzy i doświadczenia. Polecam gorąco!

Jak czytam te wspaniałe opinie typu-Pani doktor przepisała mi leki po których już się świetnie czuje-ogarnia mnie śmiech,,,jak czytam o kompetencji i zaangażowaniu-ogarnia mnie zaduma,,,,jedna rada dla chcących skorzystać z usług Pani Doktor a szczególnie mundurowych-spójrzcie po kilku wizytach,czy przy nazwisku na karcie macie narysowaną ,,gwiazdkę,lub ,,gwiazdki,-to duży wykładnik mówiący dobitnie czy w przyszłości będzie sukces czy też nie,,,a co owe gwiazdki oznaczają sama Pani Doktor doskonale wie..i to jest horror.....jedna ma Pani doktor zaletę-rzeczywiście jest gwarancją uprzejmości .nie polecam...

.nie polecam...

Ja bardzo lubię Panią doktor. Dla mnie jest najlepsza w każdej dziedzinie, którą poruszyłam. Mi pomaga na 200%, polecam.

Dobry lekarz. Polecam. Leczyłem się wiele lat temu i byłem zadowolony z opieki. Konkretna.

Dobry lekarz. Polecam.
Leczyłem się wiele lat temu i byłem zadowolony z opieki. Konkretna.

Fachowiec przez duze F.Lecze sie u p.Wieckowiak 17 lat i nie zamierzam zmieniac lekarza.Polecam wszystkim.

Kompetentna, miła, empatyczna z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Przepisane leki bardzo mi pomogły. Polecam z całego serca Panią Doktor!!!!!

Wizytacja u Pani doktor była znakomita. Pomimo że wizyta była szybka Pani doktor przepisała mi odpowiednie leki po których czuję sie znacznie lepiej.

Dr. Agnieszka Więckowiak to znakomity lekarz, dzięki Pani Doktor moje problemy zniknęły. Poleciłbym ją każdej osobie w depresji i nie tylko.

Zastanawiam się co to osoba tam robi? Powienna mieć zabrany dyplom lekarza, o ile go ma.Nie interesują ją problemy pacjenta. Ona sama potrzebuje pomocy. Raz słyszałam niechcący jej rozmowę z drugim lekarzem, cytuję" Aguś jak mogłaś odstawić te leki, czy ty zdajesz sobie sprawe z tego co zrobiłaś "itd. Idziemy do psychiatry by to on ocenił nas a nie my jego , jeżeli lekarz prosi byśmy przyszli za czas jakiś to nie prosi byśmy punkty do NFZ mu zrobili tylko by mógł postawić diagnozę Żaden lekarz psychiatra po jednej wizycie ...

Żaden lekarz psychiatra po jednej wizycie nie oceni naszego „stanu” ,my natomiast jego tak : :D
Pójście do psychiatry jest zawsze z przyczyny ,ważnej przyczyny
której nie należy lekceważyć. Nie polecam!!!!!!!!