Agnieszka Więckowiak

Psychiatra

Nie mogę potwierdzić wysokich kompetencji zawodowych oraz autentycznego zaangażowania w rozwiązywanie problemów pacjenta przez Panią Doktor. Na własnym przykładzie przekonałem się, że pacjent to ostatnie co Panią Psychiatrę interesuje. Na koniec dodam, że nie pisałbym tych słów, gdyby nie trzy znakomite opinie wystawione pod pseudonimami Ryszard, Andrzej i Jan jednego dnia w przeciągu kilku minut, zastanawiające ...

Wizytacja u Pani doktor była znakomita. Pomimo że wizyta była szybka Pani doktor przepisała mi odpowiednie leki po których czuję sie znacznie lepiej.

Wizyta u pani Doktor była perfekcyjna. Zajęła się moim problemem. Poświęciła mi dużo czasu. Wreszcie skończyły się moje problemy.

Dr. Agnieszka Więckowiak to znakomity lekarz, dzięki Pani Doktor moje problemy zniknęły. Poleciłbym ją każdej osobie w depresji i nie tylko.

Bardzo dobry lekarz specjalista,wizyta moze krotka,ale przepelniona trescia,pani doktor doskonale zorientowana w swojej specjalnosci,oszczedza pacjentowi niepotrzebnego bolu zwiazanego z roztrzasaniem jego problemow,nie kazdy to lubi,pani doktor to szanuje.Godna polecenia specjalistka.

Traumatyczne przezycie,pani doktor robi co moze zeby nie rozmawiac o problemach pacjenta,ucina kazda rozmowe,czytalem wczesniej opinie,ale wychodzilem z zalozenia,ze kazdemu sie nie dogodzi,szkoda ze sie nie rozczarowalem,to bardzo ladna kobieta,ale nie o to mi chodzilo wybierajac lekarza.Moze powinna pani dla doba pacjentow zajac sie czyms mniej stresujacym,ja raczej juz tam nie wroce.Nie polecam.

Zastanawiam się co to osoba tam robi? Powienna mieć zabrany dyplom lekarza, o ile go ma.Nie interesują ją problemy pacjenta. Ona sama potrzebuje pomocy. Raz słyszałam niechcący jej rozmowę z drugim lekarzem, cytuję" Aguś jak mogłaś odstawić te leki, czy ty zdajesz sobie sprawe z tego co zrobiłaś "itd. Idziemy do psychiatry by to on ocenił nas a nie my jego , jeżeli lekarz prosi byśmy przyszli za czas jakiś to nie prosi byśmy punkty do NFZ mu zrobili tylko by mógł postawić diagnozę Żaden lekarz psychiatra po jednej wizycie ...

Żaden lekarz psychiatra po jednej wizycie nie oceni naszego „stanu” ,my natomiast jego tak : :D
Pójście do psychiatry jest zawsze z przyczyny ,ważnej przyczyny
której nie należy lekceważyć. Nie polecam!!!!!!!!

Doktor Więckowiak przyjmuje pacjentów w wielkim pośpiechu, wizyta trwa bardzo bardzo krótko, wszystko szybko, wogóle nie słucha pacjenta a biorąc pod uwagę jej specjalizację i to, że dla pacjentów rozmowa jest równie ważna jak leczenie farmakologiczne, jest to ogromnym minusem.STANOWCZO NIE POLECAM, BRAK JAKIEGOKOLWIEK ZAANGAŻOWANIA!!!!!!!

Wizyta bardzo mnie rozczarowala,pani doktor wogole ze mna nie porozmawiala,jestem zamknieta z natury,jak szukac pomocy,kiedy lekarz nawet jednym pytaniem nie zacheci do rozmowy,wogole nie wiem czy brac leki,bo na jakiej podstawie zostalam zdiagnozowana?

Doktor Więckowiak przyjmuje pacjentów w wielkim pośpiechu, wizyta trwa ok. 5 minut, a biorąc pod uwagę jej specjalizację i to, że dla pacjentów rozmowa jest równie ważna jak leczenie farmakologiczne, jest to ogromnym minusem. Pismo pani doktor również pozostawia wiele do życzenia, jest tak nieczytelne, że miałam problem z realizacją recepty. Pani doktor jest nieuprzejma, błądzi myślami nie wiadomo gdzie, jest rozkojarzona i nerwowa. Moim zdaniem jej samej przydałby się DOBRY psychiatra. NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!