lekarz Małgorzata Dosiak

Psychiatra

Bardzo miła i sympatyczna Pani, chodziłem do różnych lekarzy i wypisywali mi leki, które Mi nie służyły, powiedziałem Pani doktor jak funkcjonuje, zamieniła Mi jeden lek na inny i czuję się bardzo dobrze, Pani bardzo uprzejma i sympatyczna. Polecam

Po ponad 10 latach odbijania się od lekarzy na Śląsku i w Małopolsce wreszcie trafiłam na lekarza, który jest człowiekiem. Przy pierwszej wizycie, pani dr poprosiła abym na następy razy przyniosła swoją dokumentację, którą posiadam i zrobiła badanie krwi, bo mam współistniejące choroby i to może one tak działają. Żaden inny lekarz na to nie wpadł. Okazało się, że wyniki OK i rozpoczęłam leczenie. Pani dr. konsultuje się z innymi specjalistami, aby mieć pewność co do swoich decyzji. Trafiłam też na artykuł jej autorstwa w dziedzinie seksuologii to taka ciekawostka, ...

Trafiłam też na artykuł jej autorstwa w dziedzinie seksuologii to taka ciekawostka, bo zawsze sprawdzam lekarza, zanim się do niego wybiorę i trafiłam na ten tekst.

Dla sprostowania - nie ma innego sposobu na odpowiednie dobranie leków jak metoda "prób i błędów". Nie robią badań laboratoryjnych, które ustalają jakie substancje pomogą pacjentowi i w jakich dawkach. Do tego, tolerancja pacjenta na leki, cały czas się zmienia - dziś jeden lek działa super, za rok, ten sam może być jak "tic-tac".

To, co sprawiło, że w stu procentach przekonałam się do dr. Dosiak, to jej wypowiedź na temat stawiania diagnoz, gdy żaliłam się, że co chwile mówią mi co innego:

"Diagnoza jest tylko informacją, co w danym okresie się dzieje. Może się zmieniać, wraz ze zmianami w pacjencie. A leki? W psychiatrii na wszystkie choroby używa się tych samych substancji - bo czasem potrzeba pacjenta uspokoić, zaktywizować przy jednej diagnozie, czasem w depresji pacjent może mieć dekompensacje (pani dr na spokojnie mi ten termin wytłumaczyła) i trzeba użyć leków przeciwpsychotycznych (to leki na schizofrenię). "

Może ta opinia brzmieć jak reklama napisana przez nasłaną osobę. - nie jest, jest napisana przez osobę, która w końcu czuje, że ktoś może pomóc. A czy w to ktoś uwierzy, czy nie, na to wpływu nie mam.

Rachu ciachu i po strachu

Rachu ciachu i po strachu

Nie polecam osobom z nerwicą lekową, bo się na niej nie zna. Kieruje na oddziały leczenia nerwic. Zna się głównie na wypisywaniu recept. Psychotropy dobiera na zasadzie chybił-trafił.

Miła pani, ale nie jest psychoterapeutką, więc w przypadku poważniejszych i głębszych zaburzeń lepiej zwrócić się do wykwalifikowanego psychoterapeuty właśnie

wspaniała - mnie pomaga od wielu lat. Wyszedłem z depresji

wspaniała - mnie pomaga od wielu lat. Wyszedłem z depresji

Pani doktor potrafi pomóc. Wysłucha, porozmawia i naprawdę pomaga.

Pani doktor potrafi pomóc. Wysłucha, porozmawia i naprawdę pomaga.

Bardzo polecam,świetna specjalistka.potrafi wysłuchac problemów ,wskazac rozwiązania,po prostu opracuje z pacjentem.

jestem pacjętem oo przbytej psychożie dzięki pani dośiak moge wpełni śię śieszyć żyćiem

Jest świetnym specjalistą!Poświęca dużo czasu pacjentowi i jest bardzo sympatyczna.