dr n. med. Maciej Żerdziński

Psychiatra

Chciałabym podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Żerdzińskiemu z całego serca. Dzięki niemu wygrałam batalie o siebie, własne zdrowie. Pana doktora cechuje niezwykła empatia, traktuje pacjenta całościowo. Dokładnie tłumaczy problem, potrafi rozwiać wszelkie obawy. Farmakoterapia ustalona przez Pana Doktora jest przyjazna dla organizmu. Jest to z pewnością lekarz psychiatra godny polecenia i zaufania!

Chciałabym podziękować Panu Doktorowi Maciejowi Żerdzińskiemu z całego serca.
Dzięki niemu wygrałam batalie o siebie, własne zdrowie.
Farmakoterapia ustalona przez Pana Doktora jest przyjazna dla organizmu.
Jest to z pewnością lekarz psychiatra godny polecenia i zaufania!

Doskonały lekarz z powołaniem. Polecam każdemu kto poszukuje fachowej pomocy. Pan doktor bazuje na dużym doświadczeniu, dobiera leki tak by były środkiem pomocniczym, a głównie skupia się na aspekcie terapeutycznym. Daje realną pomoc. Nigdy się nie zawiodłem na tym lekarzu.

Doskonały lekarz z powołaniem.
Polecam każdemu kto poszukuje fachowej pomocy.
Daje realną pomoc.
Nigdy się nie zawiodłem na tym lekarzu.

Lekarz, który naprawdę niesamowicie mi Pomógł. Najpierw leżałam w oddziale Pana Doktora, a potem podjęłam leczenie ambulatoryjne. Praca psychologiczna z Doktorem jest po prostu świetna. Bardzo, bardzo Panu dziękuje za wszystko. Szczerze polecam!

Lekarz, który naprawdę niesamowicie mi
Bardzo, bardzo Panu dziękuje za wszystko. Szczerze polecam!

MIAŁEM WIELKIE SZCZĘSCIE, ZE TRAFIŁEM DO PANA DOKTORA ŻERDZIŃSKIEGO. DZIEKI NIEMU WYSZEDLEM NA PROSTĄ I POTRAFIE SOBIE RADZIC W ZYCIU. BARDZO DZIEKUJE PANU DOKTORWOI, JESTEM OGROMNIE WDZIEDZNY.

MIAŁEM WIELKIE SZCZĘSCIE, ZE TRAFIŁEM DO PANA DOKTORA ŻERDZIŃSKIEGO.
DZIEKI NIEMU WYSZEDLEM NA PROSTĄ I POTRAFIE SOBIE RADZIC W ZYCIU.
BARDZO DZIEKUJE PANU DOKTORWOI, JESTEM OGROMNIE WDZIEDZNY.

Bardzo dobry specjalista! Dzięki niemu powrót do zdrowia stał się możliwy. Na każdym możliwym etapie leczenia mogłem liczyć na wielkie wsparcie ze strony Pana doktora.

Bardzo dobry specjalista!
Dzięki niemu powrót do zdrowia stał się możliwy.

Świetny specjalista! Serdecznie polecam terapię u Pana Doktora. Celna diagnoza, głęboka praca nad problemem, leki dopasowane tak, by były łagodne dla pacjenta.

Świetny specjalista!
Serdecznie polecam terapię u Pana Doktora.

świetny specjalista! dzięki niemu wyszedłem z największego kryzysu w moim życiu, zawsze z sentymentem wspominam wizyty u pana doktora!

Leczylem sie u wielu lekarzy, ale tak naprawde jedynie dr Żerdziński byl mi w stanie pomoc. Lecze sie u niego z powodu natrectw, dzieki niemu lepiej sobie z tym radze. Polecam tego doktora kazdemu.

Pan doktor jest wysokiej klasy specjalistą, pomôgł mi w wielu ciężkich chwilach. Od lat leczę się u niego na zaburzenia lękowe. Oprócz dobrze dobranych leków, doktor Żerdziński zapewnia skuteczną terapię.

Chcialbym tu podziekowac panu doktorowi żerdzinśkiemu za cenny czas ktory poswiecil mnie , jego praca ze mna choc poruszamy ciezkie dla mnie zdarzenia przebiega zawsze w atmosferze zrozumienia. Zloty czlowiek