dr n. med. Maciej Żerdziński

Psychiatra

Bardzo sobie chwalę wizyty z panem Doktorem. Jest to bardzo miła i rzetelna osoba. Bardzo dobry specjalista.

Leczę się u dr. już jakiś okres czasu i jestem zadowolona z efektów terapii. Polecam tego Dr. Każdemu potrzebującemu.

Chcialbym tu podziekowac panu doktorowi żerdzinśkiemu za cenny czas ktory poswiecil mnie , jego praca ze mna choc poruszamy ciezkie dla mnie zdarzenia przebiega zawsze w atmosferze zrozumienia. Zloty czlowiek

Leczylem sie u wielu lekarzy, ale tak naprawde jedynie dr Żerdziński byl mi w stanie pomoc. Lecze sie u niego z powodu natrectw, dzieki niemu lepiej sobie z tym radze. Polecam tego doktora kazdemu.

Pan doktor jest wysokiej klasy specjalistą, pomôgł mi w wielu ciężkich chwilach. Od lat leczę się u niego na zaburzenia lękowe. Oprócz dobrze dobranych leków, doktor Żerdziński zapewnia skuteczną terapię.

Lekarz o niespotykanych umiejętnościach, wiedzy i podejściu do pacjenta.Serdecznie polecam- bardzo mi pomógł. Dziekuje panie Doktorze!

Takich lekarzy nam potrzeba. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza każdemu potrzebującemu pomocy.

Jestem Bardzo zadowolona z rozmów z Panem Doktorem Żerdzińskim . Zawsze mogę na Niego Liczyć . Bardzo Dużo MI POMÓGŁ.

Doskonały lekarz.Uprzejmosc, wiedza i przede wszystkim efekty. Bardzo Panu dziękuje Panie Doktorze! Za wszystko co zrobił Pan dla mnie i mojej siostry.

Proszę Państwa. Czapki z głów. Wielkie dzięki Panie Doktorze. Teraz daję radę. Patrzę do przodu z otwartą przyłbicą. Zaczynam od początku. Tym razem mądrzej.