dr n. med. Maciej Żerdziński

Psychiatra

Bardzo dziękuje Panie Doktorze. Cieszę sie ze sa tacy ludzie jak Pan. Dzieki leczeniu odzyskałem bliskich i życie.

Witam, leczyłam się u P.D-ra wiele lat temu po trudnych przeżyciach i postawił mnie na nogi, mogłam zajmowac się moimi Córkami i wrócić do życia.Teraz leczy mojego męża i tez wraca do zdrowia. Kazda rozmowa z D-rem to czysta przyjemność. Poziom, empatia i fachowość. Polecam, duże doświadczenie a dodzwonić jest się trudno, trzeba próbować wiele razy.

Leczę się u Pana Doktora od ponad 10 lat i zapewniam, że jest nie tylko dobrym lekarzem ale też świetnym i bardzo serdecznym człowiekiem. Dziwią mnie złośliwe komentarze, których z pewnością nie napisali pacjenci Pana Doktora. Lekarz naprawdę godny polecenia.

Pan doktor to świetny specjalista z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Ma doskonały kontakt z pacjentem, potrafi wytłumaczyć czesto trudne sprawy zwiazane z metodami leczenia i chorobą... Lekarz godny polecenia!

SPECJALISTA KOMPETENTNY,GDY BYL POCZATKUJACY ROZUMIAL ZAWSZE TRAGIZM ZAISTNIALEJ CHOROBY.KAZDGO WYLECZY ,NAPRAWDE,UWIERZCIE. PACJENTKA.

PACJENTKA.

chodze do Pana doktora dosc długo i jestem bardzo wdzieczna ze dzieki niemu znowu moge cieszyc sie z zycia. Jestem niezmiernie zaskoczona poprzednia opinia. Mysle ze padły bardzo ostre slowa pod adresem doktora.Pisze Pan o stronie internetowej z opisana ta sytuacja a nawet Pan linka nie podal ani nic,Niewiadomo jak sie ustosunkowac do Panskiej wypowiedzi.

Doskonały lekarz, pracujący w świetnym zespole i potrafiący pomóc w tak trudnych przypadkach jak mój. Rozmawiał ze mną trzy razy w tygodniu, a obok zlecanych leków, podejmował pracę psychologiczną. Leczę się już od kilkunastu lat i szkoda, że wcześniej nie trafiłem do tego Oddziału. Bardzo polecam Pana Doktora.

Świetny lekarz i człowiek. Bardzo mi pomógł.

Świetny lekarz i człowiek. Bardzo mi pomógł.

Nie Ma Na Co Czekać .Trzeba Pokonać Lęk. Trzeba Zacząć Się Leczyć . Teraz.Mamy Takich Wspaniałych Lekarzy JakiM Jest Nasz Pan Doktor Maciej Żerdziński.Jest Bardzo Dobrym Lekarzem Leczę Się Już 10 lat u Tego Pana Doktora I Czuje Się NAPRAWDĘ DOBRZE NA TYCH LEKACH.Powróciłam Do Zdrowia Po Ciężkiej Depresji Pan Doktor Postawił Mnie Znoweu Na Nogi Bo ja W Nic Już Nie Wierzyłam. Pan Doktór WYLECZYŁ Mnie Z cIĘŻKIEJ dEpresji .Z Tego Się Cieszę I ŻE Mogę ŻYĆ, Być z Ludżmi Kochać.I zA Każdy Dzień Dziękowąć Bogu. Zyję.