Witold Fronc

Psychiatra

Pana Doktora poznałem dwukrotnie w różnych rolach. Pierwszy raz około 5 lat temu na konsultacji psychiatrycznej w ramach NFZ. Wizytę wspominam całkiem dobrze pomimo iż trafiłem do Doktora przypadkowo - mojej prowadzącej psychiatry w tym dniu nie było. Natomiast w roli orzecznika - jak już tutaj też ktoś to zaznaczył - czułem się jakbym był u zupełnie innego lekarza, brak zaangażowania w przypadek, sprawiał wręcz wrażenie oschłego.

Z czystym sumieniem polecam.Lekarz Z powołania,kompetentny,miły,uprzejmy.Zna się na swojej pracy.W moim przypadku od razu trafnie dobrał leki.

Miałam okazję poznać Pana doktora w roli orzecznika, który w ogóle nie zapoznał się z dokumentacją medyczną, a dodatkowo dla pacjenta był bardzo niegrzeczny. Nie polecam.

bardzo dobry leakarz polecam kazdemu takiego lekarza aby bylo ich jak najwiecej zawdzieczam mu chyba zycie