dr n. med. Anita Sumiła

Psychiatra dziecięcy

To lekarz skupiony na pacjencie,życzliwy,kompetentny.Swą wiedza i trafnością spostrzeżeń dała nam rodzicom bardzo jasne drogowskazy.Nasz syn bardzo ją lubi-a my nie marnujemy już czasu i wiemy jak go przeprowadzić przez świat.

Polecam Panią Doktor z całego serca. Poza byciem dobrym lekarzem jest także dobrym człowiekiem. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Dojeżdżam do Niej z chorym dzieckiem z innego województwa i będę to robić, jak długo się da.

Konkretna kobieta spokojnie podchodzaca do pacjenta,dawki lekow odpowiednie do choroby,pomaga rozwiazac problem,szuka rozwiazania,nie robi nic na sile ,tylko doradza.

Trafiliśmy do Pani doktor 2 latatemu (syn ADHD z zespołem Aspergera) z polecenia znajomych, wcześniej byliśmy u innych lekarzy lecz nie było żadnych efektów i niedowiary zmiana niesamowita, aż się żyć chce.Dzieciak uśmiechnięty, z radością chodzi do szkoly, a i wyniki w szkole poszły dużo do góry.Pomimo młodego wyglądu fachowa i konkretna, łatwo dociera do dziecka jak i do nas.Polecamy z calego serca Panią Anitę. J.K.Z.G.

Ale to nie jest specjalista!!!!!!!!!! Nie ma specjalizacji!!!!!!!!!!!!!!

Ale to nie jest specjalista!!!!!!!!!! Nie ma specjalizacji!!!!!!!!!!!!!!

Pani Dr Sumiła jest lekarzem z powołania! bardzo mi pomogła, takich lekarzy szukać ze świecą! Polecam

Pani doktor jest bardzo miłą i wyrozumiałą osobą. Bardzo mi pomogła i na prawdę polecam ją z całego serca :)

Moja rodzina "trafiła" do Pani Doktor rok temu (syn ADHD i córka z zespołem Aspergera).Dzięki tej Pani w końcu zaczęliśmy normalnie funkcjonować.Syn po śmierci męża zaczął się moczyć.Wielu psychologów zaliczył,brał silne leki.Teraz jest inaczej dużo lepiej.Pani Sumiła uczy nas żyć z córką.Jestem wdzięczna losowi że podarował nam tak przemiłą Ostoję naszego domu.Dziękujemy:)

Dwa lata temu pani sumiła nie potrafiła postawić jakiejkolwiek diagnozy naszemu synkowi. Pracowała wtedy w poradni na traugutta. Nasz synek ma zespół aspergera, a teraz ta pani prowadzi grupy wsparcia dla aspergerowców ? Czysta kpina!

Witam wszystkich,ktorzy oczekuja fachowej pomocy, Pani Dr jest lekarzem z polowania.To czasami tutaj smutne jakie opinie sie na Jej temat znajduje:ze zostaja za silne leki przepisane itd.Jesli ktos wie lepiej jak Pani Dr to po co idzie na wizyte??????? Ciesze sie jednak,ze sa liczni pacjenci,ktorzy cenia szlachetna prace Pani Dr Sumily. Ja moge sie tylko do licznych-wdziecznych pacjentow dolaczyc. Jedno moge tylko jeszcze dodac: szanujacie takich lekarzy jakim jest Pani Dr Sumila. Pozdrawiam Pania Dr Anite Sumila:) D.M. D.M.

Witam wszystkich,ktorzy oczekuja fachowej pomocy,

Ja moge sie tylko do licznych-wdziecznych pacjentow dolaczyc.

Pozdrawiam Pania Dr Anite Sumila:)
D.M.

D.M.