Anita Wysocka

2,8
2,7
2,9
2,8

Leczę żeby u dr Wysockiej już od 8 lat. Nie wiem skąd te opinie. Uważam, że jest bardzo miła. leczy również żeby moich dzieci. Ma super podejście. Wykonanie - pełen profesjonalizm. Wszystkie plomby na miejscu, koronka też. Polecam

Niemiła, arogancka i zarozumiała. Poszedłem z jednym wrażliwym na temperaturę zębem, a pani Wysocka otworzyła mi dwa zęby. Powiedziała, że większość zębów jest do leczenia kanałowego, a po konsultacji z innym stomatologiem okazało, że to nie jest konieczne. Zdecydowanie nie polecam!

wszystko super,profesjonalizm we wszystkim;wykonanie,podejście..polecam!!

wszystko super,profesjonalizm we wszystkim;wykonanie,podejście..polecam!!

Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!

Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!

Chodzę do Pani Anity już od 2 lat i nigdy mnie nie zawiodła! Leczyłem kanałowo dwa zęby i nigdy mnie nie bolało. Miałem robioną jedną koronę która trzyma się doskonale a kolor jest idealnie dobrany. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy.

Po wizycie jestem bardzo zadowolony z miłej fachowej kompetentnej pomocy. M. Szatkowski

Po wizycie jestem bardzo zadowolony z miłej fachowej kompetentnej pomocy.

M. Szatkowski

Pani doktor jest osobą zarozumiałą, roztrzepaną i nie szanuje czyjegoś czasu.Zawsze się spóżnia. Pani doktor zatrzymała się w czasie , nie rozwija się.

Byłem u Pani Anity Wysockiej już piąty raz, nie pisałbym opiniii po 2 wizytach. Naprawde gorąco polecam, jest niesamowicie dobrym Rzemieślnikiem! Pozdrawiam! B.

udałam się do Pani Doktor z polecenia na początku grudnia br., jednak to co spotkało mnie na miejscu daleko odbiega do dalszego polecenia. Owa Pani jest nadzwyczaj zarozumiała, impertynencka (nawet mogę śmiało użyć sława chamska). Nie była wstanie poradzić sobie z ubytkiem- nie wiem dlaczego, choć było to tylko uzupełnienie i standardowy przegląd. Przestrzegam wszystkich przed wizytą u tej RZEŹNICZKI. ODRADZAM, ODRADZAM ODRADZAM!!!!!!!

kompletna debilka, zarozumiała i brak zrozumienia.mówiłam, że boli a ona nic, tylko ze tak ma być. Niedośc że skasowała jak za zboże to jeszcze na koniec tego ubytek korozyjny wypadł. Nie polecam, boże ustrzeż wszystkich przed tą paniusią.