Anita Wysocka

2,9
2,7
2,9

Niemiła, arogancka i zarozumiała. Poszedłem z jednym wrażliwym na temperaturę zębem, a pani Wysocka otworzyła mi dwa zęby. Powiedziała, że większość zębów jest do leczenia kanałowego, a po konsultacji z innym stomatologiem okazało, że to nie jest konieczne. Zdecydowanie nie polecam!

Leczę żeby u dr Wysockiej już od 8 lat. Nie wiem skąd te opinie. Uważam, że jest bardzo miła. leczy również żeby moich dzieci. Ma super podejście. Wykonanie - pełen profesjonalizm. Wszystkie plomby na miejscu, koronka też. Polecam

Pani doktor jest osobą zarozumiałą, roztrzepaną i nie szanuje czyjegoś czasu.Zawsze się spóżnia. Pani doktor zatrzymała się w czasie , nie rozwija się.

wszystko super,profesjonalizm we wszystkim;wykonanie,podejście..polecam!!

wszystko super,profesjonalizm we wszystkim;wykonanie,podejście..polecam!!

Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!

Miła i profesjonalna obsługa. Polecam!

Po wizycie jestem bardzo zadowolony z miłej fachowej kompetentnej pomocy. M. Szatkowski

Po wizycie jestem bardzo zadowolony z miłej fachowej kompetentnej pomocy.

M. Szatkowski

kompletna debilka, zarozumiała i brak zrozumienia.mówiłam, że boli a ona nic, tylko ze tak ma być. Niedośc że skasowała jak za zboże to jeszcze na koniec tego ubytek korozyjny wypadł. Nie polecam, boże ustrzeż wszystkich przed tą paniusią.

udałam się do Pani Doktor z polecenia na początku grudnia br., jednak to co spotkało mnie na miejscu daleko odbiega do dalszego polecenia. Owa Pani jest nadzwyczaj zarozumiała, impertynencka (nawet mogę śmiało użyć sława chamska). Nie była wstanie poradzić sobie z ubytkiem- nie wiem dlaczego, choć było to tylko uzupełnienie i standardowy przegląd. Przestrzegam wszystkich przed wizytą u tej RZEŹNICZKI. ODRADZAM, ODRADZAM ODRADZAM!!!!!!!

Witam, Pani Doktor bardzo niesympatyczna, niemiła, arogancka i jeszcze to spojrzenie- od góry do dołu. Potraktowała mnie jak intruza, podeszła jak rzeźnik- bolało jak diabli- a efekt taki że rekonstrukcja zęba skruszyła się. NIE POLECAM- ODRADZAM (chyba,że ktoś sado- macho)!!!

klientka ogólnie do bani- 4 poprawki mówią za siebie; 3 to niefart; ale 4- to już przesada i to na głupie uzupełnienie!!! zresztą pani bardzo od górna- pani nie jest z przypadku

zresztą pani bardzo od górna- pani nie jest z przypadku