Anita Wysocka

2,9
2,7
2,9

Chodzę do Pani Anity już od 2 lat i nigdy mnie nie zawiodła! Leczyłem kanałowo dwa zęby i nigdy mnie nie bolało. Miałem robioną jedną koronę która trzyma się doskonale a kolor jest idealnie dobrany. Nie rozumiem tych negatywnych komentarzy.

Bardzo droga, niemiła, nie profesjonalna, leczyłem u niej około 20 ubytków nigdy nie przyjęła mnie na czas (idzie na ilość nie na jakość!!!!!) ogólnie nie polecam bardzo

Byłem u Pani Anity Wysockiej już piąty raz, nie pisałbym opiniii po 2 wizytach. Naprawde gorąco polecam, jest niesamowicie dobrym Rzemieślnikiem! Pozdrawiam! B.

bardzo niemiła,zaraz po wejściu na górę do pani doktor zostałam zmierzona od góry do dołu,poczułam sie dziwnie,mało tego była niegrzeczna. Za takie pieniądze być tak potraktowana...skandal!