lekarz Anna Adamczak

1,6
1,3
1,3
1,5

Nikomu nie polecam. Bardzooo nie miła pani doktor, rzucała pieczątkami w gabinecie jakby mi łaskę robiła ze przyszłam na wizytę. Nie miałam zaświadczenia z pracy to mi powiedziała ze bede płacic i już ją to nie obchodzi ze jest 7 dni na dostarczenie tego zaświadczenia. Zapisała mi tak silne lekarstwa ze serce mi ledwo wytrzymało ( nie zbadala mnie, nawet sie na mnie nie spojrzała przez cała wizyte) wyzwała mnie ze ona nie ma termometru i mi gorączki nie zbada. Wydaje mi sie ze właśnie w takim miejscu termometr to postawa. Strasznie niemiła kobieta. Niekompetentna.

Ta pani doktor to jakaś porażka. Dużo o niej wcześniej słyszałam ale dopiero dziś odczułam to na własnej skórze. Nieuprzejma, miała pretensje o to, że pukamy do gabinetu... Teksty: "co się dobijacie, ktoś umiera?" "Ja też jestem chora i jestem w pracy" świadczą nie tylko o tym jakim ta pani jest lekarzem ale też jakim jest człowiekiem. Nie polecam a wręcz odradzam.

Jest to lekarz na pewno nie kompetentny, na samym wejściu zostałam wyzwana, za to że przyszłam (byłam na pomocy doraźnej wieczorem). Osoba nie miła, nie uprzejma, wręcz krzyczy na mnie. O wyglądzie nie wspomnę. Z wielkimi pretensjami wypisała mi receptę. Wręcz bałam się wykupić te leki i zażyć. Więc byłam po poradę u innego jeszcze lekarza. Całkiem inna diagnoza. Naprawdę nie polecam!!!!!

pomoc doraźna w szpitalu: p. Adamczak pełniła dyżur, spóźnienie 3 godziny, brak uprzejmości, arogancja w stosunku do pacjentów, ponadto (każdy ma swój styl i smak ale to już przesada - brak gustu i odniesienia do piastowanego stanowiska) wygląd niewzbudzający zaufania (skrzyżowanie Dolly Parton z Michaelem Jacksonem)

jestem bardzo rozczarowana tą lekarką,nie dość że się spóźnia to jest tak nie uprzejma,że odradzam ją każdemu. ;-(