Internista Września

Izabela Królak

Internista, Rehabilitant

Słowackiego 2 (Specimed)
62-300 Września

Pani doktor z powolania bardzo sie stara i ma duza wiedze .Zajmowala sie tez moja ciezko schorowana mama .Robi wiecej niz musi najlepszy lekarz jakiego spotkalem w zyciu jedyna wada ze trzeba dlugo czekac na wizyte a prywatnie niestety nie idzie Ogolnie jakby wszyscy tacy lekarze byli to by bylo super!!

Opinia dodana przez: andrzej

Paderewskiego 50a
62-300 Września

Z pomocy Pani doktor korzystalam juz po raz kolejny i tym razem Pani doktor mnie nie zawiodła,pomogła mojej córeczce najpierw przy atopowym zapaleniu skóry a następnie gdy córka była ciężko chora,na Pania doktor naprawdę można liczyć.Duża wiedza plus dobre kompetentne podejście do pacjenta.

Słowackiego 2 (Varius Medica)
Września

Polecam każdemu panią doktor. Jest kompetentna i rzetelna w swej pracy. Miła, pogodna, wzbudza zaufanie. Bardzo skuteczna i pomocna.

Lek-Med
Fromborska
62-200 Września

Polecam. Dwukrotnie bardzo trafnie zdiagnozowała u syna dość rzadkie choroby, szczegółowo ale ostrożnie podchodzi do objawów, nie lekceważy chorego, miła, sympatyczna i bardzo cierpliwa. Polecam

Centrum Specjalistyczne AUXILIUM
Legii Wrzesińskiej 19a

Dzięki temu lekarzowi -żyję !!!!! polecam gorąco

Dzięki temu lekarzowi -żyję !!!!! polecam gorąco

dr Paweł Paciorkowski

Internista, Lekarz rodzinny

lek-med

62-300 Września

Jest najlepszym lekarzem jakiego znam. Lekarzem - Człowiekiem. Spokojnym, serdecznym, dociekliwym, empatycznym i pogodnym. Od lat leczę się u Niego ja,moja rodzina i znajomi. Myślę, że trudności z zarejestrowaniem się do przychodni wynikają z ilości chętnych, którzy od wczesnego rana cisną się, żeby zdobyć numerek do Pana Doktora. Przyjmuje zawsze do ostatniego pacjenta i chyba nie ma w powiecie wrzesińskim przychodni, w której wystawiano by tyle skierowań na badania diagnostyczne (oglądałam ostatnio dane statystyczne w lokalnej gazecie). Proponowałabym tym dwóm anonimowym panom (prawdopodobnie synowi i wnukowi),aby zamiast krytykować tak dobrego lekarza, przyjrzeli się dobrze sobie i swojemu podejściu do matki i babci.

Słowackiego 2 (Medinet)
62-300 Września

Świetny specjalista, przede wszystkim kompetentny, wnikliwy i zaangażowany. Przyczyn dolegliwości szuka kompleksowo, nie skupiając się tylko i wyłącznie na opisywanych symptomach. Jak trzeba, nie waha się przed skierowaniem do specjalisty czy na dodatkowe badania. Jest przy tym miły, choć bardzo rzeczowy, co czasami może być źle interpretowane. Idąc do lekarza nie oczekuję jednak głaskania po rączce tylko konkretnej pomocy, a taką pomoc ZAWSZE otrzymuję Zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Adamczak

Internista, Lekarz rodzinny

Słowackiego 2 (Medinet)
62-300 Września

Bardzo dobry Lekarz , ubiera się bardzo nietypowo ale elegancko , wzbudza o niektórych pacjentów i przechodniów
bardzo różne odczucia , ale mi to nie przeszkaza

bardzo różne odczucia , ale mi to nie przeszkaza