Edyta Kasprzyk

Internista

3,5

Polecam. Dwukrotnie bardzo trafnie zdiagnozowała u syna dość rzadkie choroby, szczegółowo ale ostrożnie podchodzi do objawów, nie lekceważy chorego, miła, sympatyczna i bardzo cierpliwa. Polecam

Pani doktor bardzo bobrze potrafi zdiagnozować pacjenta. Poleciłabym u niej wizyty.

polecam tego lekarza! spokojna, miła wizyta, pani doktor chetnie zlecila badania i zapisala leki. zapisalam sie do jej przychodni!

Traktuje pacjenta jak intruza, obraża, jest nieprzyjemna. Po delikatnym zwróceniu uwagi, że pacjent był w gabinecie - bagatela- 30 min, odpowiedziała "Moja przychodnia, mogę robić co chcę!" Nieważne ,że na korytarzu czekają ludzie chorzy,trzeba sobie pogadać ze znajomą w gabinecie. Zdecydowanie nie polecam.