lekarz Wojciech Przybylski

2,5
2,9
2,7

Panem przybylskim powinien zająć się rzecznik praw pacjenta. Nie do pomyślenia dla mnie jest, że tacy "lekarze" przyjmują pacjentów w 21 wieku. Brak wiedzy, zainteresowania pacjentem, chęci pomocy mu, pacjentowi obarczonemu masą chorób przewlekłych przepisać potrafi wyłącznie podstawową morfologię, diagnostyka polega na zgadywaniu kolejnych chorób, bo diagnostyka nie istnieje, a pacjent = $$) . Absolutny brak też kultury osobistej i chamstwo na porządku dziennym. Ponadto kolejki i wieczne kolejki na ponad 20 pacjentów. Niech żyją lata 90! ... To już nie czasy Panie lekarzu, że pacjenta traktuje się jak zło ...

To już nie czasy Panie lekarzu, że pacjenta traktuje się jak zło konieczne czy jakąś zarazę.
Wstyd!

Brak słów , z łaski daje L4 jak człowiek naprawdę jest chory z cytatem " bez przesady że tak długo to przegięcie" skierowań to się nie chce wypisywać z tego co od wielu ludzi słyszałem . Bez sensu się umawiać bo szkoda życia marnować

Uwaga cytat: ,,Jeśli się sama diagnozujesz to sama se wypisz skierowanie" Człowiek porażka, zero empatii, zero wiedzy lekarskiej, zero powołania. Jeśli nie jesteś prywatnie od razu odsyła Cię do innego specjalisty lub na testy covidowe bez jakiegokolwiek badania/powodu Nie można z nim porozmawiać, przerywa bądź wyśmiewa nasze schorzenia, obawy, jeden wielki dyskomfort. Powtórzę to jeszcze raz. Człowiek porażka

Uwaga cytat: ,,Jeśli się sama diagnozujesz to sama se wypisz skierowanie"

Powtórzę to jeszcze raz. Człowiek porażka

Lekarz leczył mnie przez rok zgadując kolejne choroby, bo skierowań na żadne badania inne niż podstawowe krwi czy moczu to nie łaska wypisać... Czułam się coraz gorzej aż w końcu wykupiłam sobie prywatnie pakiet badań i sama siebie jak się okazało poprawnie zdiagnozowałam. Teraz leczę się już gdzieś indziej i odradzam tego lekarza, bo przy mojej przypadłości przepisane przez niego leki, a konkretnie ich dawki mogły spowodować udar... Doktorowi polecam się poważnie doszkolić, zapisać na jakieś kursy empatii oraz przestać być zorientowanym tylko na kasę kosztem pacjentów, za których pieniądze ...

Doktorowi polecam się poważnie doszkolić, zapisać na jakieś kursy empatii oraz przestać być zorientowanym tylko na kasę kosztem pacjentów, za których pieniądze z funduszu przecież dostaje.
Stanowczo odradzam.

Nie widziałem takiego kiepskiego lekarza.

Nie widziałem takiego kiepskiego lekarza.

NERWY ZBYT DUZE WIEC BEZ KOMENTARZA!!! NIE POLECAM !!!

NERWY ZBYT DUZE WIEC BEZ KOMENTARZA!!! NIE POLECAM !!!

Dzięki temu lekarzowi -żyję !!!!! polecam gorąco

Dzięki temu lekarzowi -żyję !!!!! polecam gorąco

Polecam -lekarz z powołania rzeczowy i bardzo miły !!!!!!

Polecam -lekarz z powołania rzeczowy i bardzo miły !!!!!!

poziom wiedzy odbiega daleko od lekarzy poznanskich pan dr zatrzymal sie na latach 90

Najlepszy lekarz jakiego znam Polecam Pozdrawiam panie doktorze

Najlepszy lekarz jakiego znam Polecam Pozdrawiam panie doktorze