Anna Bańczyk

Koszt wszystkich wizyt wyniósł mnie ponad 1500 zł. Pani Doktor jak się przychodzi z problemem nie do końca wie co trzeba robić i co się dzieje z zębem, co może być wynikiem niekompetencji. Mam wrażenie, że wszystkie zęby mi odpadną zaraz. Nie mogę jeść niczego ciepłego, zimnego i twardego. Mam nadwrażliwe zęby do tego wszystkie po zrobieniu przez Panią Doktor zaczęły boleć. A wczoraj na dodatek wszystkiego pękła mi jedynka przez cały ząb do korzenia. Straciłam wiarę w dentystów. Na pewno już do Pani Doktor nie pójdę. NIE POLECAM!

Super Miła kompetentna.Można polecić .Dobry kontakt z małymi pacjentami.Wszystkie zęby leczone u pani doktor są bez zarzutu .Polecam

To wspaniały lekarz,dętysta z powołania a nie z przymusu,młoda pani sympatyczna z uśmiechem i troska podchodzi do pacjęta,odzyskałam wiare w dętystów,Oani Ania wyleczyła mi moje dość zniszczone i zepsute zęby razem z dziećmi chętnie do niej chodzimy,zartem i dowcipem podchodzi do dzieci,jest delikatna i cierpliwa dzieciaki zawsze obdarowane nagrodami sczęśliwe wracaja do domu,Dziękuje ze sa jeszcze tacy lekarze na świecie gdzie człowiek moze oddać mu sie bezwarunkowo bez obaw ze cos moze pujsć nie tak,Pozdrawiam panią asystętke pani Bańczyk zreszta wszyscy tam są bardzo zeczliwie nastawieni do ludzi pani w recepcji no tu jezeli chodzi o cały personel to niemam do nikogo zastrzeżen zawsze wizyte mozna odwołać przełożyć jak boli to szybciutko przyjmuja czekać nie trzeba.Super polecam serdecznie,Pani Anna Bańczy razem z mężem przyjmuja na kilińskiego w częstochowie leczą i chirurgicznie wyrywają bez wielkich kosztów.POLECAM!!!!!!!!M.S