lekarz Anna Baraniak

Neonatolog, Pediatra

2,4
2,6

Rodziłam w Jarosławiu w grudniu i złego słowa nie mogę powiedzieć. Zajęli się moim maleństwem bardzo dobrze za co dziękuję szczególnie pani ordynator Baraniak i pani Pelc. Naprawdę jestem pełna podziwu dla umiejętności.

Ta Pani uratowała nasze dziecko. Jesteśmy z żoną wdzięczni. Jest naprawdę wysokiej klasy fachowcem. Dla nas była ok. Sympatyczna ale jednoczesnie stanowcza i zdecydowana.

Ogromna wiedza i profesjonalizm! Dziękuję :)

Ogromna wiedza i profesjonalizm! Dziękuję :)

BArdzo dobry lekarz,który uratował życie mojemu maleństwu.Dziekuje.

BArdzo dobry lekarz,który uratował życie mojemu maleństwu.Dziekuje.

Chamska lekarka która w godzinach dyżurów przyjmuje prywatnie pacjentów... Może kiedyś owa Pani stała koło lekarza medycyny bo ona tak owego nie przypomina w żadnym stopniu... Szkoda słów.

Szkoda słów.

lekarz beszczelny traktuje pacjęta jak śmiecia do mojej siostry która ostatnio urodziła powiedziała ile będziesz tu leżeć szpital ponosi przez ciebie koszty nikt z mojej rodziny nie skorzysta więcej z jej usług odradzam także rodzić w szpitalu aby z tym typem nie mieć do czynienia

lekarz beszczelny traktuje pacjęta jak śmiecia
nikt z mojej rodziny nie skorzysta więcej z jej usług
odradzam także rodzić w szpitalu aby z tym typem nie mieć do czynienia

Tak jak ktos wcześniej napisał arogancka i niuprzejma kobieta. Nie potrafi rozmawiać z rodzicem na temat stanu dziecka a po porodzie namawioa na wizyte u siebie. Dziekuje nie skorzystałam :)

wykształcona a arogancka ,nie potrafi udzielic informacji o stanie zdrowia dziecka

nigdy więcej nie będę rodzić w jarosławiu aby nie spotkać tej kobiety, aż dziw, że ktoś taki opiekuje się tak malutkimi dziećmi, nie wątpię w jej kwalifikacje ale rodzica uważa za pomiotło,które nic nie wie i nie rozumie

Lekarka posiadająca z pewnością wysokie kompetencje i tu zdecydowanie godna polecenia, ale jeżeli chodzi o podejście do rodzica, to nie zostawiłabym na niej suchej nitki - kobieta ma manię wielkości i jest najbardziej bezczelną osobą, którą spotkałam w życiu. Niepochlebnie wyraża się o innych lekarzach nazywając ich z imienia i nazwiska