lek. dent. Anna Bednarczyk

Bardzo żałuję, że rozpoczęłam leczenie ortodontyczne u lek. dent. Anny Bednarczyk. Po ponad 2 latach noszenia aparatu nie jestem zadowolona z efektów, które są dalekie od ideału. Nie miałam dużej wady i moje zęby ułożyły się w łuku już po 2, 3 miesiącach. Przez kolejne 2 lata noszenia aparatu odnosiłam wrażenie, że p. Anna jakby nie do końca zna się na tym co robi, że przeprowadza doświadczenia na moich zębach, które przesuwały się raz w lewą, a raz w prawą stronę, czasem do przodu, a później znów do tyłu itd. Ponadto p.Anna miała swoją wizję, co do wyglądu estetycznego moich zębów i zmieniała ich kształt (znacząco) bez mojej wiedzy, za co dodatkowo żądała (sporej) zapłaty!
W rezultacie na niektóre zęby muszę założyć licówki (koszt ok 5 tys.) Nie polecam wizyt u p. Anny Bednarczyk! Brak mi słów, aby opisać jej niekompetencje i kilka innych zdarzeń, które miały miejsce podczas mojego leczenia...

Czy ktoś z Państwa spotkał się z nieudanym leczeniem ortodontycznym?Z góry dzięki za odpowiedz i odwagę

Pani Doktor bardzo profesjonalna. Przy leczeniu bierze pod uwage indywidualne zobowiązania. POLECAM!

Wiele razy w ciągu ostatnich trzech lat korzystałem z usług stomatologicznych Pani Doktor! Od początku widać było jej kompetencje zawodowe, które dla mnie jako pacjenta mają duże znaczenie. Z każdą wizytą można też było zauważyć dynamiczny rozwój tych kompetencji, które przekładają się na jakość zabiegów stomatologicznych. Oprócz wzrastających osobistych kompetencji zawodowych godny odnotowania jest fakt, iż gabinety prowadzone przez Panią Doktor posiadają wysokiej jakości obsługę. Cena usług jest przystępna.

Świetny gabinet, świetny lekarz, polecam wszystkim bojacym sie wizyt stomatologicznych i borowania, mój mąz prawie zasnął na fotelu a 6-letni synek wychodzi z gabinetu z uśmiechem

Wraz z całą rodziną leczę się u pani dr wiele lat. Zdecydowanie polecam !!!

Wraz z całą rodziną leczę się u pani dr wiele lat. Zdecydowanie polecam !!!

wypełnianie z zupełnie bezbolesnym i mega komfotowym znieczuleniem (wreszcie się nie śliniłem przez pół dnia po nim ;)), gorąco polecam! :)

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor widać, że zna się na rzeczy.

Bardzo miła i uprzejma Pani doktor widać, że zna się na rzeczy.

Zdecydowanie polecam - szybko, miło BEZBOLEŚNIE!!!!!!.

Zdecydowanie polecam - szybko, miło BEZBOLEŚNIE!!!!!!.

Szczerze polecam. Jest świetnym stomatologiem i prawdziwą profesjonalistką. Posiada rozlegla wiedzę teoretyczną, ktora z powodzeniem wykorzystuje w praktyce. Ma fachowe, indywidualne podejście do pacjenta.

Wciąż poszukujesz "Stomatolog Kraków"?

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024