lek. dent. Anna Bednarczyk

Wiele razy w ciągu ostatnich trzech lat korzystałem z usług stomatologicznych Pani Doktor! Od początku widać było jej kompetencje zawodowe, które dla mnie jako pacjenta mają duże znaczenie. Z każdą wizytą można też było zauważyć dynamiczny rozwój tych kompetencji, które przekładają się na jakość zabiegów stomatologicznych. Oprócz wzrastających osobistych kompetencji zawodowych godny odnotowania jest fakt, iż gabinety prowadzone przez Panią Doktor posiadają wysokiej jakości obsługę. Cena usług jest przystępna.

Szczerze polecam. Jest świetnym stomatologiem i prawdziwą profesjonalistką. Posiada rozlegla wiedzę teoretyczną, ktora z powodzeniem wykorzystuje w praktyce. Ma fachowe, indywidualne podejście do pacjenta.

Pani Doktor, która zmieniła moje złe nastawienie do stomatologów. Po pierwszej wizycie, wiedziałem, że będą leczył zęby tylko u Niej.

Pani Doktor, która zmieniła moje złe nastawienie do stomatologów.
Po pierwszej wizycie, wiedziałem, że będą leczył zęby tylko u Niej.

Profesjonalna obsługa i podejście do pacjenta, w miarę punktualnie. Jak na stomatologię to niedrogo...

profesjonalna, miła obsługa. Pani doktor od razu zdiagnozowała problem, mało boleśnie naprawiła, super podejście lekarza, polecam

Lekarz z powołania i dla mnie jako pacjenta to najwazniejsze!

Lekarz z powołania i dla mnie jako pacjenta to najwazniejsze!

Pani doktor bardzo miła i konkretna. Przyjmuje pacjentów na leżąco co w pierwszej chwili było zaskakujące, ale okazało się być bardzo wygodne :)

Wraz z całą rodziną leczę się u pani dr wiele lat. Zdecydowanie polecam !!!

Wraz z całą rodziną leczę się u pani dr wiele lat. Zdecydowanie polecam !!!

Po wizycie u niej przestałam się bać stomatologów. Ekstrakcja szóstki i łyżeczkowanie bezbolesne. Naprawdę kompetentny stomatalog :)

to jest dentystka, która zrobiła cud!!! - z zębem, na którym każdy dentysta postawił krzyżyk; polecam wszystkim znajomym.