Bardzo dobra specjalistka od leczenia nieplodnosci. na pierwszej wizycie przeprowadzila dokladny wywiad zlecila komplet badan i na podstawie wynikow zlecila leczenie. Z zaburzeniami miesiaczkowania zmagalam sie od kilku lat, po drastycznym spadku wagi. Do tego doszly zaburzenia hormonalne tarczycy i przysadki. O dziecku moglam zapomniec...Z pomica Pani doktor udalo mi sie wrocic do zdrowia i rozpoczac starania o dziecko. Kompetenta, z dobrym podejsciem do pacjentki, zaangazowana w lecznie, godna zaufania.

Długo szukałam takiej ginekolog. Godna zaufania i do tego kompetentna. Zleciła komplet badan, postawiła diagnozę, potem wszystko mi wytłumaczyła odnoścnie leczenia. Badanie ginekologiczne przeprowadziła delikatnie i podczas badania zapewniła komfortową dla mnie atmosfere. Dodam że od kilku lat zmagam sie z niedoczynnością tarczycy i PCOS i nachodziłam sie od ginekologa do endokrynologa. W koncu postawiłam na dr Czerwińska i nie załuję. Serdecznie polecam.

Jakby takich lekarek było więcej, to może nie bałabym sie tak strasznie do nich chodzic. Czerwinska wie co robic i jak leczyc moja niedoczynnosc tarczycy, nigdy tak sie jeszcze nia balam o siebie, ale ona mnie uspokoiła i jej zawdzęczam zdrowie. Gdyby nie ona, to dawno juz bym sie leczyla chyba z depresji, a nie z tarczycy. Najlepsza doktorka jaka znam i polecam !

Nie chcę popadać w skrajność, ale szukałam endokrynologa przez lata, miałam różne problemy na tle hormonalnym i w koncu trafiłam do dr Czerwińskiej. Miła, cierpliwa, bardzo przyjazna. Z jej pomocą ustabilizowałam swój organizm i wróciłam do życia. Polecam każdej, która, tak ja boi się lekarzy a ma problemy ze zdrowiem do rozwiązania, dr Czerwinska na pewno znajdzie radę!

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem, rzetelnie wykonującycm swoja prace, stara sie aby pacjentka wyszla z gabinetu zadowolona i bez watpliwosci. Ciesze sie ze po wielu wczesniejszych lekarzach trafilam wlasnie na nia, bo dzieki jej zaangazowaniu i wiedzy udalo mi sie po dlugich staraniach wreszcie zajsc w ciaze. Polecam.

Pani doktor jest jednym z najlepszych specjalistow z jakimi mialam do czynienia. Rozumie pacjentkę, umiejetnie prowadzi leczenie, tłumaczy badania i diagnoze oraz leczenie. Rzeczowo, konkretnie. Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani doktor i przede wszystkim efektywnego leczenia, zleconego przez nią. Polecam

Pierwsza, ktora potraktowała mnie poważnie. Od lat miałam problemy z tarczycą, chodziłam po różnych lekarzach, ona zleciła kompletną diagnostykę i prawidłowo mnie zdignozowała. nigdy potem już nie miałam problemów z tarczycą. Jest sympatyczna i łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Same pozytywy!

U doktor Bednarskiej-Czerwińskiej leczę się od ponad roku, bardzo dobra specjalistka, miła i kompetentna, zawsze zaangażowana w to, co robi, zawsze jestem zadowolona. Powoli przymierzam się do pierwszej ciąży i jestem pewna, że będę ją prowadziła w gyncentrum.

Kompetentna, rzeczowa, z duza wiedza, przede wszystkim skuteczna. Ma dobre podejscie do pacjentki. Potrafi spojrzec na problem z szerszej perspektywy. Wizyta przebiega w komfortowej dla pacjentki atmosferze. Dalsze leczenie ew. zabiegi sa omawiane szczegolowo z Pania dr. Polecam.

Polecam Panią doktor kobietom zmagajacym sie z nieplodnoscia na roznym tle. Ma dobre podejscie do pacjentki, tlumaczy schorzenie, wyjasnia jakie leczenie zastosowac i ewentualnie jaki jest najlepszy sposob wspomagania zajscia w ciaze. Mnie pomogla, zawsze byla zaangazowana w moje lecznie, godna zaufania.

Wciąż poszukujesz "Endokrynolog Katowice"?

Michał Wyciągłowski

32-600 Oświęcim
DUO MEDICA Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Jesionowa 9A
40-157 Katowice
Wyczółkowskiego 26/4 (Sigma Bi)
41-902 Bytom
Provita