lekarz Anna Bednarska-Czerwińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Nie chcę popadać w skrajność, ale szukałam endokrynologa przez lata, miałam różne problemy na tle hormonalnym i w koncu trafiłam do dr Czerwińskiej. Miła, cierpliwa, bardzo przyjazna. Z jej pomocą ustabilizowałam swój organizm i wróciłam do życia. Polecam każdej, która, tak ja boi się lekarzy a ma problemy ze zdrowiem do rozwiązania, dr Czerwinska na pewno znajdzie radę!

Bardzo dobry ginekolog-endokrynolog. Kompetentna, wyjasnia chorobe i dalsze postepowanie i leczenie. Ma dobre podejscie do pacjentki, mnie osobiscie bardzo pomogla w leczeniu powaznych schorzen hormonalnych.

Pierwsza, ktora potraktowała mnie poważnie. Od lat miałam problemy z tarczycą, chodziłam po różnych lekarzach, ona zleciła kompletną diagnostykę i prawidłowo mnie zdignozowała. nigdy potem już nie miałam problemów z tarczycą. Jest sympatyczna i łatwo nawiązuje kontakt z pacjentem. Same pozytywy!

Długo szukałam takiej ginekolog. Godna zaufania i do tego kompetentna. Zleciła komplet badan, postawiła diagnozę, potem wszystko mi wytłumaczyła odnoścnie leczenia. Badanie ginekologiczne przeprowadziła delikatnie i podczas badania zapewniła komfortową dla mnie atmosfere. Dodam że od kilku lat zmagam sie z niedoczynnością tarczycy i PCOS i nachodziłam sie od ginekologa do endokrynologa. W koncu postawiłam na dr Czerwińska i nie załuję. Serdecznie polecam.

Jakby takich lekarek było więcej, to może nie bałabym sie tak strasznie do nich chodzic. Czerwinska wie co robic i jak leczyc moja niedoczynnosc tarczycy, nigdy tak sie jeszcze nia balam o siebie, ale ona mnie uspokoiła i jej zawdzęczam zdrowie. Gdyby nie ona, to dawno juz bym sie leczyla chyba z depresji, a nie z tarczycy. Najlepsza doktorka jaka znam i polecam !

Dobra lekarka, konkretna i stanowcza. Ja jestem histeryczką, a ona potrafi mnie uspokoić i rzeczowo wyjaśnia w czym leży problem. Jeżeli ktoś szuka lekarki "konkret-baby", to właśnie ona. Ja mogę ją tylko polecić.