lekarz Anna Błażejczyk

Endokrynolog, Ginekolog położnik

PRZYKRO TO PISAĆ, ALE PANI DOKTOR.. CÓŻ ZAWSZE NIEMIŁA,SPÓŹNIA SIĘ DO PRACY PONAD PÓŁ GODZINY, NIE SZANUJE CZASU PACJENTEK. ZA PRZEPROSZENIEM CZEPIA SIĘ NIE ISTOTNYCH RZECZY. U MNIE WYSZUKIWAŁA DOSŁOWNIE WSZYSTKIE CHOROBY ŚWIATA. JAK BYŁAM W CIĄŻY NIE PRZEPROWADZIŁA POŁOWY WYMAGANYCH BADAŃ, TRAKTOWANIE PACJENTKI Z GÓRY. NIE POLECAM

dobry lekarz,poleca tylko dłogo czekam na wizyty.

dobry lekarz,poleca tylko dłogo czekam na wizyty.

nie polecam dr błażejczyk. bedac u niej na wizycie prywatnej za 100 zl raz pogadala ze mna 5 min ze trzeba leczyc problem mojej miesiaczki ktora zanika, nastepnym razem za 100 zl plus 5o zl za usg ktorego nawet nie dostalam bo "obraz" byl niewyrazny. w koncu poszlam publicznie i dr byla tak okropnie nieprzyjemna, chciala zaczac leczyc mnie od nowa tym co mi wczesniej wgl nie pomoglo:/ bo przeciez juz dostalam kolejne tabletki. stwierdzam ze jest przereklamowana i nie przywiazuje wagi do pacjentów- bynajmniej tych ktorych przyjmuje publicznie...

chodzę już rok do pani doktor a od kilku lat mam problem"policystyczny zespół jajników,dwa poronienia i 27 lat".doktor przepisuje mi stale dufaston i to coś przestał wywoływać miesiączkę.gdy mówię na temat in vitro,udrażnianie jajowodów itp,to odpowiedz jedna"na to jest czas"Ogólnie ma dobrą opinie,przyczyniła się do wielu ciąż ale ja zaczęłam już wątpić w każdego ginekologa.

jestem pacjentka pani Ani już 12 lat doczekałam sie córki, która ma już 5 lat jest cudownym lekarzem, nie ma drugiego takiego w Gryficach, prawdziwy lekarz z powołania pomoże każdemu, mimo swoich lat nie siadła na laurach i wciąż się uczy. NIGDY SIĘ NA NIEJ NIE ZAWIODŁAM

Dzięki niej szczęśliwie doczekałam się Kubusia Mikołaja :) Dla naszych dzieci jest ciocią Anią :)Gorąco polecam!!!

Ja bylam zachwycona wizyta u Dr Blazejczyk. Byla kompetentna i mila, uwzglednila moje uwagi i obawy i wszystko mi wytlumaczyla. Dodatkowo zaskoczyla mnie swoja ogromna wiedza ze sposobu prowadzenia ciazy i leczenia tarczycy w UK, Niemczech i USA oraz dobra znajomoscia angielskiego i udzialem w konferencjach naukowych. Malo jest lekarzy, ktorym po otwarciu wlasnego gabinetu chce sie jeszcze doszkalac. ZDECYDOWANIE POLECAM!

Moim zdaniem ta kobieta lubi to, co robi. Ponadto uważam, że swą pracę wykonuje sumiennie i rzetelnie podchodzi do każdego przypadku. Dr Anna Błażejczyk jest moim lekarzem prowadzącym od dwóch lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Wyciągnęła mnie z poważnej choroby w momencie, gdy inni lekarze starali się mnie skutecznie zbyć. Teraz jestem na etapie planowania ciąży, która to jest możliwa dzięki pani doktor.

Kobieta nie znając przyczyny dolegliwości przepisuje inne niepotrzebnie tabletki pozostawiając problem bez rozwiązania. Bywa osobą bardzo nie miłą, traktującą pacjentów z góry.

już długo jestem pacjętka pani doktor uważam ją za dobrego lekarza. Zawsze wszystko sprawdza, bada i przeprowadza odpowiednie badania. Jestem zadowolona jako pacjentka jedyny minus to czas oczekiwania na wizytę.